Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »
« Powrót
KOBYŁKA I NIVEA RAZEM DLA NAJMŁODSZYCH! 2015-04-09 11:21 

Kobyłka zgłosiła się do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym do wygrania jest jeden z czterdziestu nowoczesnych placów zabaw. Teraz od nas wszystkich zależy, czy w naszym mieście powstanie wyjątkowe miejsce do zabaw.

 

Głosy na nasze kobyłkowskie podwórko będzie można oddawać od środy, 1 kwietnia, na stronie: www.nivea.pl/podworko, w zakładce „Twoja lokalizacja”. 

 

Można oddać jeden głos dziennie z jednego adresu IP.

Zwyciężą te lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów od Internautów. Nasza wygrana zależy wyłącznie od naszych głosów! Zachęcamy wszystkich mieszkańców Kobyłki, by wsparli ten projekt! W ten sposób razem tworzymy wspaniałe miejsce zabaw dla najmłodszych Kobyłczan.

 

Nasz plac zaplanowaliśmy przy ulicy Dworkowej. Plac ma zawierać:
multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownicę z daszkiem, huśtawkę ważkę, kiwak dwuosobowy, grę balance, skakankę, grę w klasy, huśtawkę wahadłową, zjeżdżalnię, karuzelę z siedziskami, huśtawkę bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarczę do rzucania, stojak rowerowy.

 

Idea jest taka, że plac zabaw ma łączyć pokolenia, zachęcać do wspólnego spędzania czasu oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. 


Fundator stawia warunek, że obiekt ma być ogólnodostępny i czynny codziennie od 8.00 do 20.00.

opis pliku tita jaes
asdasd