Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-11-22 09:52 Europoseł w MOK W piątek 22 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury gościem Klubu Europejczyka był poseł Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski. Jarosław Kalinowski zaczynał od pracy w samorządzie gminnym. W latach 1990 - 1997 pełnił funkcję Wójta. Przez cztery kadencje był posłem na sejm. Były wicepremier, były minister rolnictwa, były wicemarszałek sejmu, obecny Poseł Parlamentu Europejskiego. Pan Jarosław Kalinowski podkreślał, że zasiadając w Parlamencie Europejskim w swoich działaniach, dąży do poprawy warunków życia na wsi i pomimo sukcesów politycznych nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach. Po krótkim występie artystycznym dzieci z Klubu Europejczyka Poseł odpowiadał na pytania zebranych gości. Przedstawił aktualną sytuację społeczno-gospodarczą kraju oraz skomentował bieżącą politykę rolną w UE.  Na koniec organizatorzy spotkania raz jeszcze podziękowali Panu Jarosławowi Kalinowskiemu za przyjęcie zaproszenia i wizytę w Kobyłce. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Potańcówka w rytmie Disco 2018  

16.06.2018 powitaliśmy lato w iście dyskotekowym stylu. Mieszkańcy Kobyłki licznie zebrali się na Pl. 15 Sierpnia aby miło i w rodzinnej atmosferze spędzić czas przy skocznych rytmach Disco. Jako pierwsi na scenie pojawili się chłopaki ze składu „Boys Band” porywając publiczność do wspólnego śpiewania i zabawy. Za raz po nich na scenie gościliśmy znany w całej Polsce zespół MIG. Artyści tworzący własne autorskie utwory, dodając do nich różne instrumenty, m.in. saksofon. Skład jest w czołówce polskich zespołów Disco Polo i cały czas zdobywa rzeszę artystów w Kraju i na Świecie. Kiedy publiczność była rozgrzana piosenkami Mig-u na scenie pojawił się „Fisher” wraz z całym zespołem występując w równie energetycznym repertuarem. Zwieńczeniem potańcówki w rytmie disco był występ zespołu z Kobyłki „ Szyba Awaryjna” . Artyści porwali swoimi wykonaniami kobyłkowską publiczność do tańca i wspólnego śpiewania. Fani oczekiwali autografów artystów, które z ogromną przyjemnością rozdawali członkowie zespołów. Dzięki wspaniałej pogodzie i wyjątkowej atmosferze sobotnie popołudnie z pewnością możemy zaliczyć do udanych.