Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-01-17 11:32 Uniwersytet III wieku - "Stanisław Reymont - życie i twórczość "      W środę 16 stycznia 2013 roku już po raz drugi sala widowiskowa w Miejskim Ośrodku Kultury stała się aulą Uniwersytetu III Wieku. Gościem specjalnym była Skarbnik Miasta Kobyłka - Grażyna Mościcka, która powiedziała kilka ciepłych słów w imieniu swoim i Burmistrza Miasta Kobyłka. Tym razem wykład nosił tytuł „Stanisław Reymont -  życie i twórczość”, a został przeprowadzony przez Marię Balicką, pasjonatkę i nauczycielkę języka polskiego z czterdziestoletnim stażem. Pani Maria opowiadała o dziejach pisarza, o tym jak wyglądało jego życie zanim stał się cenionym artystą. Studenci chętnie słuchali o przeżyciach noblisty, które często były genezą jego dzieł. Wykład zakończył się brawami.  Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Dzień Otwarty w MOK 2018  

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się dzień otwarty. Ósmego września  miały miejsce różne prezentacje, których autorami  byli instruktorzy wraz ze swoimi podopiecznymi. Można było podziwiać oraz brać czynny udział  w  zajęć plastycznych, muzycznych, wokalnych, tanecznych oraz zajęciach edukacyjnych. Dla miłośników zdrowego trybu życia odbyły się zajęcia pokazowe z Fitnessu, gimnastyki sportowej, Capoeiry, karate oraz zumby. Swoje umiejętności zaprezentowała Miejska Orkiestra Dęta. Zorganizowano również pokazowe warsztaty aktorskie. W dniu 8 września spotkali się członkowie Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku i Klub Seniora.  Był to dzień pełen emocji,  gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie z szerokiej gamy zajęć jaką  oferuję Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce.

Zapraszamy na Naszą stronę gdzie dostępne są szczegółowe informację o zajęciach. :

http://mok-kobylka.pl/

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!