Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

« Powrót
WARSZTATY Z PIANEM FARAMARZI  

UWAGA UWAGA UWAGA
15.09 WARSZTATY TANECZNE Z PIANEM FARAMARZI
MOK KOBYLKA ul.Jana Pawla II 22
12.30-14.00-gr dzieci i juniarzy
14.00-15.30-gr.mlodziezowa
zapisy na zajeciach MDS lub telefonicznie pod numerem telefonu: 661 195 667 

Nazywam się Pian Faramarzi. Jestem tancerzem i mimem.Pochodzę z Iranu. Swoją przygodę z tańcem zacząłem jako dziecko, grając w szkolnym teatrze i uprawiając break dance. Stworzony przeze mnie styl tańca jest inspirowany postaciami Charliego Chaplina, Bustera Keatona, Marcela Marceau oraz Roberta Shieldsa. Poprzez cielesność symbolicznie pragnę wyrazić swoje tęsknoty i walczące we mnie żywioły.
Ukończyłem studia filozoficzne w Niemczech. Pomogło mi to zgłębić i zrozumieć emocje oraz dać im wyraz poprzez ruch sceniczny. Następnie uczęszczałem do szkoły teatralnej we Frankfurcie, gdzie poznałem podstawy aktorstwa, co sprawiło, że stworzyłem swój własny styl ekspresji w tańcu. Pierwsze szlify zdobywałem występując w różnych miastach świata (Berlin, Warszawa, Buenos Aires, Barcelona, La Paz, Quito, Istambuł, Paryż, Praga, Londyn), doszkalając warsztat, obserwując ludzi, ich emocje i reakcje na moje występy.
Przez wiele lat byłem w ciągłej podróży dookoła świata, podczas której uczestniczyłem w wielu warsztatach, festiwalach tańca i pantomimy m.in.:
- Battle of best dance Thesaloniki (Greece)
- Vancouver Street Dance Festival (Canada)
- San Francisco International Hip-Hop Dance Fest (USA)
- Mime Fest Czech Republic
- Festival International des Mime de Gent (Belgium)
- Festival International de Mime de Perigneux (France)
- Internationales Pantomime Festival Dresden (Germany)
- Festival Internacional de moviment i teatre gestual de Reus Cos (Spain)
- Edinburgh Theatre Festival Fringe (Scotland)
- Buskers Festival Wien (Austria)
Czerpałem tam inspiracje do stworzenia mojego własnego stylu. Występowałem również w litewskiej, niemieckiej i polskiej telewizji, a ostatnio z wielką przyjemnością wziąłem udział w spektakularnym teledysku Mandaryny do piosenki „Not perfect”. W swoich wystąpieniach łączę electro boogie i popping z pantomimą. Wielką wagę przywiązuję do przekazywania emocji poprzez ekspresję twarzy, co jest ściśle połączone z moim ruchem tanecznym. Ta unia wpływa na walor aktorski mojego wystąpienia.
Moim marzeniem tanecznym jest ukazanie tego co niewidzialne widzialnym. Pragnę przygotować moich adeptów do wielkoformatowych występów w filmach, musicalach oraz teatrach, żeby tak jak ja poprzez swój taniec tworzyli kawałek rzeczywistości. W tańcu najważniejsza dla mnie jest Prawda.