Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

« Powrót
Kolędowanie między wierszami  

W niedzielę, 6 stycznia, o godz. 14:00 w Bazylice mniejszej Świętej Trójcy w Kobyłce, najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonali znani polscy artyści m.in. Rafał Brzozowski, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Małgorzata Szarek, Grzegorz Urban to wszystko przeplatane z wierszami o tematyce świątecznej warszawskiej poetki Noemi  Zasady.

 

Rafał brzozowski to jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia. Jego przeboje „Tak blisko” i „Nie mam nic” na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej.

 

Anna Bystroń-Jajkiewicz  - Aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Była artystka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Absolwentka akademii muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim. Laureatka licznych konkursów wokalnych.

 

Małgorzata Szarek – Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Wokalistka, która od lat koncertuje na największych scenach. Na stałe współpracuje z divą polskiej sceny rozrywkowej Haliną Frąckiewicz.

 

Grzegorz Urban – Pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent. Od 2009 roku kierownik muzyczny Haliny Frąckowiak. Występował m.in. z takimi artystami jak: Natalia Szroeder, Mietek Szcześniak, Olga Szomańska, Andrzej Lampert, Małgorzata Ostrowska, Kasia Moś, Rafał Brzozowski, Piotr Cugowski, Wojtek Cugowski, Kasia Cerekwicka, Grażyna Szapołowska, Kuba Badach, Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Łukasz Zagrobelny, Marek Piekarczyk, Sound n Grace, Mateusz Ziółko, Anna Kawean, Natalia Lubrano.

 

Artyści wykorzystując swój talent sceniczny zachęcili publikę do aktywnego uczestnictwa w koncercie ,która ochoczo śpiewała i klaskała. To pełne emocji wydarzenie mieszkańcy Kobyłki zapewne zapamiętają na długi czas.