Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-11-22 09:52 Europoseł w MOK W piątek 22 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury gościem Klubu Europejczyka był poseł Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski. Jarosław Kalinowski zaczynał od pracy w samorządzie gminnym. W latach 1990 - 1997 pełnił funkcję Wójta. Przez cztery kadencje był posłem na sejm. Były wicepremier, były minister rolnictwa, były wicemarszałek sejmu, obecny Poseł Parlamentu Europejskiego. Pan Jarosław Kalinowski podkreślał, że zasiadając w Parlamencie Europejskim w swoich działaniach, dąży do poprawy warunków życia na wsi i pomimo sukcesów politycznych nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach. Po krótkim występie artystycznym dzieci z Klubu Europejczyka Poseł odpowiadał na pytania zebranych gości. Przedstawił aktualną sytuację społeczno-gospodarczą kraju oraz skomentował bieżącą politykę rolną w UE.  Na koniec organizatorzy spotkania raz jeszcze podziękowali Panu Jarosławowi Kalinowskiemu za przyjęcie zaproszenia i wizytę w Kobyłce. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Zima w Mieście 2019  

Pierwszy tydzień zimowych ferii za nami…spędziliśmy go wyjątkowo atrakcyjnie, nie zabrakło wyjazdów kulturalnych i edukacyjnych. Wspólnie z Asteriksem i Obeliksem wyruszyliśmy w podróż w poszukiwaniu godnego zastępcy Panoramiksa. Aktywnie spędziliśmy czas na basenie i w sali zabaw. Dzięki wizycie w Centrum Nauki Kopernik mogliśmy zagłębić się w prawa fizyki poprzez aktywne uczestnictwo w wielu wystawach. Warsztaty Magiczne Maroko przeniosły nas na Saharę, gdzie razem odpowiedzieliśmy na wiele nurtujących pytań m.in. Jak zapalić lampę Alladyna? Jak wygląda strój, dom oraz codzienne życie w Maroku. W naszym Kinie za Rogiem mogliśmy nie raz przenieść się w magiczny świat bajek oglądając je w kinowej jakości obrazu oraz dźwięku. Przez cały tydzień towarzyszyła nam dobra zabawa, a uśmiech nie znikał z twarzy. Podziękowania kierujemy do firmy Omega, która bezpiecznie dowoziła nas na zaplanowane atrakcje , restauracji UKucharzy pod Kobyłą za pyszne obiady. Jednak na szczególne podziękowania zasługują opiekunowie wszystkich grup, to dzięki ich zaangażowaniu i czuwaniu nad bezpieczeństwem wszystkich dzieci udało się w 100% zrealizować program. Przed nami kolejny tydzień ferii, tak więc życzymy spokojnego wypoczynku i do zobaczenia za rok!