Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-09-17 09:44 Dzień otwarty W czwartek 12 września Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął oficjalnie sezon kulturalny 2013/2014! Z tego powodu w sobotę 14 września odbył się DZIEŃ OTWARTY. Od godziny 10.00 - 16.00 odbywały się zajęcia zasilające ofertę Miejskiego Ośrodka Kultury. Każdy kto do nas przyszedł mógł sprawdzić się m. in. jako aktor lub karateka. Być może odkrył w sobie talenty o których istnieniu nie wiedział, lub znalazł dla siebie nową pasję.Zapraszamy do obejrzenia fotografii i polubienia nas na facebook'u. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Kochani!!! Dziękujemy za wspólnie spędzony piątek i sobotę!!!  

Może zacznijmy od początku…

Piątek rozpoczęliśmy wspaniałą prezentacją widowiska pt. „Ognisty sen” – to było 30 minut naprawdę emocjonującej uczty dla wszystkich w wykonaniu 6 wybitnych artystów. Dziękujemy Teatrowi ognia  -  Jo  Art Show!

Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce wielkie dzięki za wspaniałą organizację dwóch spotkań autorskich, dzięki Wam to były naprawdę Literackie Dni Kobyłki z Biblioteką!

Dziękujemy z całego serca za organizację i koordynację pierwszej Kobyłkowskiej Gry miejskiej Harcerzom i Wam drodzy mieszkańcy za udział!

Dziękujemy wszystkim sekcjom artystyczno – sportowym prężnie działającym na terenie naszego Miasta za prezentacje  : Przedszkolakom z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały, rozśpiewanym mieszkankom Kobyłki - Iwonie Zielińskiej i Katarzynie Kaczyńskiej, Natalii Ilach za pokaz sekcji tańca towarzyskiego, kids dance mix i kids latino solo, Marcie Wiśniewskiej za energetyczny pokaz tańca hip-hop, Mahmoudowi Amin za pokaz sekcji gimnastyki sportowej, Marcinowi i Kasi Sieradzkiej za pokaz Karate, Grzegorzowi Engelowi za pokaz kickboxingu.

Dziękujemy bardzo wszystkim zaproszonym artystom: Miejskiej Orkiestrze Dętej z Kobyłki wraz z gośćmi, za cudowny koncert - Nick Sinckler dzięki za tak pozytywną energię która na długo u nas pozostanie, oraz jak zawsze niezawodnemu na scenie Jary Oz Oddział Zamknięty.

Odbył się  też pierwszy grupowy kobyłkowski taniec, który poprowadziła  Natalia Ilach, na stałe związana z MOK Kobyłka, a towarzyszyły jej dzieci z  sekcji tanecznej MOK oraz Pani Burmistrz Edyta Zbieć i pracownicy jednostek kulturalnych z terenu naszego Miasta.

W krainę iluzji i magii przenieśliśmy się dzięki Damianowi Spętanemu. Agencja artystyczna Pro Arte dziękujemy za pełne zabawy kolorowe animacje. Teatr Akt za wspaniały pokaz szczudlarzy oraz Teatrowi Arkadia za program profilaktyczny w który nie zabrakło wielu warsztatów. Fotobudka Szalone Fotki dzięki za możliwość uwiecznienia takich momentów. Firmie Mati za bezpieczne zapewnienie atrakcji dla dzieci na wielu urządzeniach rozrywkowych.

Za wsparcie sponsorom : Nuctech, Imperf, Glass, Artois, Instal-bud, Ars Developer, Agencja Ubezpieczeniowa J. Grzybowski, Liqrise Day-Spa, Rowery z duszą.

Bardzo ważną kwestią każdego wydarzenia jest bezpieczeństwo. Dziękujemy funkcjonariuszom policji, strażakom z OSP Kobyłka, TP- TRANS za zabezpieczenie medyczne  oraz  Biuro Ochrony Osób i Mienia Persona GROUP.

Technika: PRO-SOUND-ART Rafał Pszczółkowski.

Dziękujemy konferansjerowi niezawodnemu i niezwykle profesjonalnemu – Michał Niemiec.

Wsparcie medialne: WWL24,TV Kobyłka , Życie Powiatu na Mazowszu, Moja Gazeta Regionalna i Kurier W.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Kobyłka szczególnie wydziałom: ochrony środowiska, promocji i wydziałowi gospodarczemu, Radnym Miasta Kobyłka, Stowarzyszeniu Qźnia, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kobyłce, Harcerzom ze Szczepu 4 DH i GZ w Kobyłce oraz Fundacji Eksponat  za wkład w tworzenie tego wydarzenia. Wielkie dzięki!!!