Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-10-03 12:27 Inauguracja Roku Akademickiego Październik kojarzony jest z szarym krajobrazem, deszczem i chłodem. Wakacje dawno się skończyły. Pięknych chwil których doświadczyliśmy podczas ich trwania nikt nam nie zabierze,  niestety to co dobre kiedyś musi się skończyć, ale to co dla jednych się kończy dla innych zaczyna. W październiku wszyscy studenci uzbrojeni w długopisy i książki ruszają na uczelnie poszerzać wiedzę. 2 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2013/2014 Uniwersytetu III Wieku. Sala widowiskowa, która w tym dniu pełniła rolę Auli Uniwersyteckiej cieszyła się dużą frekwencją. Oprócz studentów, w pierwszym wykładzie wzięli udział: Burmistrz Miasta Kobyłka – Robert Roguski, oraz przedstawiciele Fundacji od Pokoleń dla Pokoleń. Wykład o przemianach kulturowych, społecznych i gospodarczych we współczesnych Chinach pt. „Przebudzenie Smoka”  poprowadził prof. dr. hab. Waldemar Jan Dziak - profesor zwyczajny nauk humanistycznych, politolog, dziennikarz, pisarz, kierownik Zakładu Azji i Pacyfiku ISP PAN. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
III Kobyłkowski Festiwal Wielkopostny - 22 marca  


Drugi koncert (22.03.2015r.) w ramach III Kobyłkowskiego Festiwalu Wielkopostnego zgromadził jak do tej pory największa widownię (...)

W kościele na Stefanówce w niedzielne popołudnie zabrakło dla publiczności miejsc siedzących. Koncert wielkopostny w wykonaniu: Joanny HORODKO - sopran, Piotra RAFAŁKO - tenor oraz Orkiestry Wojskowej Garnizonu Warszawa pod dyrekcją mjr.Artura CZERESZEWSKIEGO był bez wątpienia wielkim wydarzeniem artystycznym tegorocznego festiwalu. Publiczność usłyszała dzieła muzyki poważnej min.Jana Sebastiana Bacha, Piotra Tchaikovsyego czy Mieczysława Karłowicza. Artyści po zakończeniu koncertu otrzymali długie, długie brawa 'na stojąco' od  festiwalowej publiczności.