Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-10-03 12:18 Dni powiatu Wołomińskiego 28 września w sobotę na parkingu przed budynkiem Starostwa i Urzędu Miasta Wołomin. Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie zaprosiło mieszkańców na Piknik Rodzinny – „ Zdrowa i Aktywna Rodzina” . Z okazji tegoż święta przygotowano dla uczestników szereg atrakcji. Do udziału w  imprezie został także zaproszony Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, który wziął czynny udział w uatrakcyjnieniu oferty dla mieszkańców.Aby rozweselić jesienny dzień Klub Piękny Umysł, wszystkim chętnym, małym i dużym malował twarze. Przy stoisku MOK-u można było również zapoznać się z propozycją zajęć, które odbywają się w naszej placówce, a także porozmawiać z pracownikami. Stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. W trakcie imprezy odbyły się różnorodne występy artystyczne. Nasz Ośrodek reprezentowała sekcja taneczna „Mandaryna Dance Studio”, Miejska Orkiestra Dęta oraz chór „Zgrana Paka”. W promocji naszego ośrodka pomagali również uczniowie - wolontariusze z ZSP nr 3 w Kobyłce. Cieszymy się, że nasze działania umiliły mieszkańcom Wołomina relaks na świeżym powietrzu. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
III Kobyłkowski Festiwal Wielkopostny - 15 marca  

Pierwszy koncert 'ORATORIUM PAPIESKIE' w ramach III Kobyłkowskiego Festiwalu Wielkopostnego za nami (...) 


W kościele pw.Św.Kazimierza Królewicza wystąpili: Dorota Szczepańska - sopran, Chór Warszawskiego Towarzystwa Scenicznego, Klasyczny Kwintet Dęty 'Favori' oraz Dyrygent i Kompozytor Tomasz Labuń. Zgromadzona widownia usłyszała kompozycję dyrygenta na cześć Papieża Jana Pawła II. Po zakończeniu oratorium artyści otrzymali ogromne brawa i podziękowania za niezapomniany koncert. W niedzielę 22 marca zapraszamy na drugi koncert festiwalowy w wykonaniu solistów opery narodowej wraz z Orkiestrą Wojskowa Garnizonu Warszawa. Początek koncertu o godzinie 14.00. Zapraszamy do obejrzenia relacji video i foto z dzisiejszego koncertu.