Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-10-16 16:43 Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej jest uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z oświatą. Jest okazją do nagradzania wyróżniających się dla niej nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Minister Edukacji Narodowej wręcza nauczycielom złote, srebrne, brązowe Krzyże Zasługi, medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Odznaczenia i wyróżnienia dla nauczycieli wręczane są przez kuratorów oświaty, władze samorządowe oraz dyrektorów szkół na uroczystych galach.Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej Miejski Ośrodek Kultury wspierał Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kobyłka w organizacji uroczystości  dla pracowników oświaty od strony artystycznej i technicznej. Atrakcją popołudnia był  recital Zbigniewa Zamachowskiego – polskiego aktora filmowego i teatralnego, przy akompaniamencie Romana Hudaszka. Nauczyciele i zaproszeni goście bardzo ciepło przyjęli artystę, który z okazji ich święta zaprezentował utwory Agnieszki Osieckiej, Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Kino Za Rogiem Otwarcie 2014-09-24 17:06 

Kino za rogiem, to sieć kameralnych kin, których zadaniem jest integracja środowiska lokalnego.

12 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce zostało uroczyście otwarte jedno z takich kin na Mazowszu i drugie w naszym powiecie. Infrastruktura oświatowa Kobyłki, jak również ilość mieszkańców pozwala sądzić, że jest to wyjątkowy pomysł na wspólne kameralne spędzanie czasu w miłej rodzinnej atmosferze, przy wysublimowanym repertuarze tak dla uczniów pobliskich szkół jak również dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku ale przede wszystkim dla mieszkańców Kobyłki i powiatu.