Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-11-12 09:47 Rozstrzygnięcie XV konkursu 'Liryki o Niepodległej' 11 listopada, w Święto Niepodległości, tradycyjnie już rozstrzygnięto powiatowy konkurs literacki 'Liryki o Niepodległej'. Była to już XV edycja konkursu, odbywającego się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wołomińskiego i Burmistrza Miasta Kobyłka. W ramach Porozumienia Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego udział w konkursie wzięły placówki z: Kobyłki, Tłuszcza, Dąbrówki, Klembowa, Wołomina i Zielonki. W etapie gminnym wyłoniono najlepsze prace z terenu danej gminy - po 3 laureatów w każdej kategorii wiekowej (klasy 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum), zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Następnie prace 32 laureatów etapu gminnego zostały przesłane do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce i ocenione przez jury w składzie: Ewa Jaźwińska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kobyłce, Małgorzata Głębicka - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce, Anna Bielińska-Sobolewska p.o. Kierownika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Ambasador Gruzji w Miejskim Ośrodku Kultury 2014-05-29 12:49 

W dniu 29 maja w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy poświęconej udziałowi żołnierzy Armii Gruzińskiej w Wojsku Polskim w latach 1921 – 1944 r.
W otwarciu wzięli udział m. in. Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski, Ambasador Gruzji J. E. Nikoloz Nikolozishvili, oraz Przewodniczący Komisji Obrony i Bezpieczeństwa Parlamentu Gruzji Pan Irakli Sesiashvili.

Autorem tej wyjątkowej wystawy jest płk. Tadeusz Krząstek, który w wyjątkowy sposób opowiadał zgromadzonym gościom a szczególnie reprezentacjom młodzieży z kobyłkowskich szkół, historię której większość z nas nie znało. Po uroczystym otwarciu i obejrzeniu wystawy mieliśmy również okazję do zapoznania się z kuchnią gruzińską przygotowaną przez ambasadę.