Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-06-03 16:10 Harcerski, Integracyjny dzień dziecka w Kobyłce W niedzielę 2 czerwca na Placu 15 Sierpnia odbył się "Harcerski, Integracyjny Dzień Dziecka" O godzinie 14.00 miało miejsce uroczyste otwarcie imprezy przez Burmistrza Miasta Kobyłka - Roberta Roguskiego i Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury - Małgorzatę Głębicką oraz Podharcmistrza 4 harcerskiej Drużyny Pożarniczej "Wędrowcy" - Sebastiana Żurawskiego. Festyn był pełen atrakcji przeznaczonych głównie dla najmłodszych obywateli naszego miasta. Dzieci miały do swojej dyspozycji bezpłatne wesołe miasteczko, mini zoo oraz wiele stoisk m. in. z watą cukrową, goframi, lodami itd. Jednakże główna część imprezy odbywała się na scenie, gdzie od samego początku Miejski Ośrodek Kultury starał się pokazać rodzicom i ich pociechom szeroki wachlarz zajęć jakie ma do zaoferowania(taniec nowoczesny, orkiestra, śpiew, karate, akademia sztuki cyrkowej itd.) Po pokazach sekcji MOK na scenie wystąpił Duet Korniki. Dalsza część imprezy obfitowała w dźwięki muzyki szantowej. Jako pierwszy wystąpił zespół "Zejman & Garkumpel". Lider zespołu - Mirosław Kowalewski w szybki i umiejętny sposób znalazł wspólny język z widownią, dzięki czemu nakłonił do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale także rodziców. Jednak to nie był koniec atrakcji. Na zaproszenie Harcerzy wystąpił Roman Roczeń - niewidomy pieśniarz i gitarzysta. Festyn zakończył się wspólnym śpiewaniem pieśni szantowych i wielkimi brawami. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Szkocja oczami Jonathana Webera 2014-03-10 12:06 

W piątek 7 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce mieliśmy kolejną okazję do zaprezentowania prac artystów z Kobyłki i nie tylko. Wystawa, którą możemy oglądać nosi tytuł -  „Szkocja - Poplenerowa wystawa (akwarela, olej i fotografie), Jonathan Weber i przyjaciele”. Jest to wystawa wielu artystów w tym: Jonathana Webera, Anny Kamińskiej, Anny Siekierko, Hanny Jabłońskiej, Grażyny Śleszyckiej, Ewy Aleksandruk, Moniki Kabat i Krystyny Czeremchy i stanowi efekt podróży po Szkocji grupy przyjaciół. Podczas uroczystego wernisażu licznie przybyła publiczność mogła zachwycać się nie tylko pięknymi widokami szkockich plaż ale również wysłuchać muzyki w iście „wyspiarskim” stylu prezentowanej przez rockowo-bluesowy zespół 2Late, którego występ uświetnił to wydarzenie.

Wystawę można oglądać codziennie od 10.00 do 21.00 w Galerii MOK w Kobyłce.