Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-02-28 17:28 Juliusz Kamil w Voice of Poland Juliusz Kamil - wokalista zespołu BLISS, wziął udział w Voice of Switzerland. W najbliższą sobotę będziemy mogli zobaczyć go w Voice of Poland (godz. 20.05 TVP2). Zespół‚ Bliss powstał‚ w Warszawie z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Juliusza Kamila. Gra muzykę rockową inspirowaną dokonaniami najlepszych wirtuozów tego gatunku. Grupę tworzą muzycy związani wcześniej z zespołem GandahaR. Od paru lat próby zespołu odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury. W zakładce więcej Występ Juliusza Kamila w Voice of Switzerland Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
Wernisaż i koncert zespołu "No Tak" 2012-07-05 12:13 

Dnia 29.06.2012r w Miejskim Ośrodku Kultury  w Kobyłce, odbył się koncert wokalistki Elżbiety Zdrodowskiej wraz z zespołem „No Tak” oraz wernisaż prac trójki artystów:  Katarzyny Nowakowskiej, Jonathana Webera oraz Doroty Paczki.Dnia 29.06.2012r w Miejskim Ośrodku Kultury  w Kobyłce, odbył się koncert wokalistki Elżbiety Zdrodowskiej wraz z zespołem „No Tak” oraz wernisaż prac trójki artystów:  Katarzyny Nowakowskiej, Jonathana Webera oraz Doroty Paczki.

O godz. 19 wysłuchaliśmy koncertu, który momentami zapierał dech w piersiach, a następnie wywoływał łzy wzruszenia, co można było zaobserwować po widowni.  Trzeba przyznać, że Pani Elżbieta potrafi swoim śpiewem  złapać za serce, wywołując w słuchaczach skrajne emocje, radość lub smutek . Usłyszeliśmy między innymi utwory  znane i mniej znane polskich artystów m.in. Marka Grechuty, Maryli Rodowicz oraz Magdy Femme.

Jak napisała sama wokalistka na swoim fanpage’u: „Było bardzo kameralnie , klimatycznie i nietuzinkowo. Były łzy wzruszenia, ponieważ piosenki, które prezentowaliśmy pobudzają do refleksji, o co nam również chodziło. Klimat był trochę francuski. Można było kupić sobie herbatę, kawę , ciastko, czy lody i przy stoliku, w klimacie kawiarnianym wysłuchać całego występu. Z pewnością jeszcze wystąpimy w MOKu, ponieważ klimaty kawowo-herbaciane bardzo nam sprzyjają.”

Około godziny 20 oficjalnie została otwarta nowa wystawa, rozpoczęło się podziwianie prac.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie ,  ponieważ  prezentowane prace są niesamowicie zróżnicowane pod względem artystycznym. Na każdym kroku towarzyszył nam szum i gwar dyskutującej o sztuce widowni. Zjawili się również sami autorzy prac, którzy chętnie opowiadali o swoich dziełach.

Śmiało i trochę nie skromnie  można stwierdzić, że  koncert i wernisaż odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze .  Widać było uśmiechy zadowolenia przybyłych gości, co dla nas -  pracowników Miejskiego Ośodka Kultury jest najważniejsze.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania prac i odwiedzania galerii , która w okresie wakacyjnym jest otwarta od godz.8.00 do 16.00, a także zachęcamy do przynoszenia ze sobą paszportów turystycznych.