Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-06-12 12:35 Akademia Piłkarska MKS Wicher Kobyłka Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce POLECA!!  Narzekasz na naszą kadrę piłkarską? Wyniki naszych piłkarzy są niezadowalające? Może czas to zmienić? Chcesz aby  o Twoim dziecko było głośno jak dziś o światowej klasy piłkarzach?  My Ci w tym pomożemy! Akademia Piłkarska MKS Wicher Kobyłka Ogłasza nabór uzupełniający do zespołów z rocznika od 2000 do 2010. Zajęcia dla nowych osób w czerwcu BEZPŁATNE!!!Przejdź do galerii i dowiedz się więcej ! Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »
« Powrót
3 maja w Kobyłce 2012-05-08 15:38 

Uroczyście świętowaliśmy w Kobyłce  221 rocznicę uchwalenia Konstytucji  Trzeciego Maja. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą św. w intencji Ojczyzny odprawioną w Bazylice Mniejszej pw. Świętej Trójcy. Po mszy wszyscy przemaszerowaliśmy  na Plac 15-go Sierpnia.

Władze samorządowe, parlamentarzyści, przedstawiciele instytucji, służb mundurowych, szkół, kombatanci, uczniowie, harcerze, strażacy oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Poległych za Ojczyznę. Wysłuchaliśmy krótkich wystąpień, między innymi prof. Oskara Czarnika i  ks. Andrzeja Rusinowskiego, którzy przypomnieli nam kontekst historyczny wydarzenia i jego znaczenie.


Ceremonię poprowadziła  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Małgorzata Głębicka, zaś o oprawę techniczną zadbali pracownicy MOK.


Wszystkim zebranym podziękował Robert Roguski, Burmistrz Miasta. Chór Cantanti i Miejska Orkiestra Dęta zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną. Na koniec uroczystości wszyscy zebrani otrzymali pamiątkową flagę.


Tradycją majową  stały się już  Zawody Hippiczne w Skokach Przez Przeszkody o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka, wręczenie pucharów przez Burmistrza Roberta Roguskiego zakończyło uroczystości 3 maja.


Cała relacja na stronie: www.kobylka.pl