Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-06-18 10:48 III Rajd Zabytkowych Rowerów     W dniu 16 czerwca 2013 Wołomińskie Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji zorganizowało III Rajd Zabytkowych Rowerów „Kobyłka- Wołomin”. Na starcie przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kobyłce stanęło ponad 40 uczestników. Trasa rajdu wiodła ulicami Kobyłki i Wołomina, zaś rajdowicze musieli odszukać określone miejsca i przejść próby sprawnościowe, m.in. jadąc rowerem przetransportować szklankę wody, albo znaleźć odpowiedzi na pytania – wpisać patriotyczny apel z czasów II wojny światowej, odgadnąć, kiedy polegli powstańcy kościuszkowscy, wskazać, który dom powstał w 1933r., czy wreszcie ustalić… ile kosztuje bilet powrotny z Kobyłki do Małkini. Po trudach rajdu wszyscy dotarli na metę rajdu w pubie „Taaka Ryba” w Wołominie, gdzie czekał przygotowany przez właścicieli żurek. Tam też odbyło się wręczenie nagród. I miejsce zajął Michał Duszak z Warszawy na rowerze KBS Sosnowiec z 1938r. Uczestnik ten został też nagrodzony z a  najlepszy strój z epoki. Wyróżniono także Adama Rogalę, który przyjechał najoryginalniejszym pojazdem - własnoręcznie wykonanym bicyklem, robiącym furorę na ulicach miasta. Najdłuższą trasę pokonał zaś Sławomir Kuśmider, który przyjechał specjalnie na rajd aż z Czerska w województwie pomorskim. Organizatorzy zapowiadają kolejną edycję rajdu już za rok! Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

półkolonie

ikona

Zapraszamy serdecznie na inaugurację Kobyłkowskiej Dziecięcej Akademii Nauki.

START: 06.10.2018r. Godz. 10:00

Termin zajęć: 

Poniedziałek 8:30 - 9:30

Piątek 8:30 - 9:30

 

Zajęcia odbywają się w :

Studio Tańca

parter, wejście B

 

Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie.

Już dziś (13.09) ruszają zajęcia 'LEKKIE PIÓRO'.
Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w sali telecentrum!!!

UWAGA UWAGA UWAGA
15.09 WARSZTATY TANECZNE Z PIANEM FARAMARZI
MOK KOBYLKA ul.Jana Pawla II 22
12.30-14.00-gr dzieci i juniarzy
14.00-15.30-gr.mlodziezowa
zapisy na zajeciach MDS lub telefonicznie pod numerem telefonu: 661-195-667 

Nazywam się Pian Faramarzi. Jestem tancerzem i mimem.Pochodzę z Iranu. Swoją przygodę z tańcem zacząłem jako dziecko, grając w szkolnym teatrze i uprawiając break dance. Stworzony przeze mnie styl tańca jest inspirowany postaciami Charliego Chaplina, Bustera Keatona, Marcela Marceau oraz Roberta Shieldsa. Poprzez cielesność symbolicznie pragnę wyrazić swoje tęsknoty i walczące we mnie żywioły.

Zapraszamy na kolejny Pchli Targ.
Już w tę sobotę ( 15.09.2018)

Treningi: środa godz: 19:30 (7-12lat)

                          20:30 (12+ i dorośli)

W dniach 16 – 18 marca 2018 roku reprezentacja Stowarzyszenia Młodzi dla… przebywała z gościnną wizytą w mieście Łuck na terytorium naszego wschodniego sąsiada – Ukrainy. Podczas krótkiej aczkolwiek owocnej wizyty nasi reprezentanci mogli poznać realia panujące w kraju, na którego wschodnich granicach wciąż toczy się wojna, a sytuacja ekonomiczna pozostawia wiele do życzenia. Dzięki uprzejmości naszych ukraińskich przyjaciół mieliśmy możliwość poznać miasto, które o naszej wizycie poinformowało na swoim fanpage’u. Zwieńczeniem wizyty było podpisanie przez prezesów obu organizacji umowy o ścisłej współpracy. Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Młodzieży Wiejskiej a w szczególności Pani Prezes Fundacji za serdeczne przyjęcie i organizację całej wizyty.

W dniu (13.09.2018) czwartek, zajęcia 'Zdrowy kręgosłup' są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy!

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się dzień otwarty. Ósmego września  miały miejsce różne prezentacje, których autorami  byli instruktorzy wraz ze swoimi podopiecznymi. Można było podziwiać oraz brać czynny udział  w  zajęć plastycznych, muzycznych, wokalnych, tanecznych oraz zajęciach edukacyjnych.