Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-11-12 14:19 Finał - "Liryki o Niepodległej" Konkurs Literacki organizowany był w tym roku po raz 18, w tym po raz 14 w randze imprezy powiatowej w ramach Porozumienia Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego. Udział w Konkursie wzięły placówki z : Kobyłki, Tłuszcza, Dąbrówki,  Wołomina, Ząbek, Marek i Zielonki. W etapie – gminnym wyłoniono najlepsze prace z terenu danej gminy. Po 3 laureatów, w każdej kategorii wiekowej, zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Następnie prace 33 laureatów etapu gminnego, zostały przesłane do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce i ocenione przez powołane jury w składzie : Pani Maria Balicka - Honorowy Obywatel Miasta Kobyłka, członek Towarzystwa Przyjaciół Miasta Kobyłka, Pani Jolanta Olszewska - kierownik Wydziału Promocji i Strategii Urzędu Miasta w Kobyłce oraz Pan Artur Bieszczad - dyrektor banku WBS z wykształcenia  historyk. Jury wyłoniło po 3 zwycięzców etapu powiatowego w dwóch kategoriach wiekowych oraz przyznało 2 wyróżnienia. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Nabór na wolne stanowisko pracy:

Specjalista ds. obsługi audiowizualnej, komputerowej i akustycznej. 

http://mok.kobylka.bipstrona.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/592/nabor_na_wolne_stanowisko_pracy?fbclid=IwAR1Cu1qLWBpmB_0vy2JSJp8CjKUAdj1W_KhkbT7mHq5RDpmKlq2ORog9MFA

Tak jak rybki w akwarium potrzebują wymiany wody na świeżą, tak czasem człowiek potrzebuje oczyścić, zmienić i przefiltrować swoje otoczenie ze złych nawyków, toksycznych ludzi, wadliwych przyzwyczajeń i negatywnych emocji.

Dwa tygodnie lata w mieście z Mokiem za nami, i aż 150 dzieci... które ten czas spędziły wyjątkowo atrakcyjnie, nie zabrakło wyjazdów kulturalnych i edukacyjnych.

Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce
w okresie wakacyjnym
tj. od 1.07.2019 do 31.08.2019
czynny będzie od godz. 8:00 do godz. 16:00.

'Teatr Paszcza z Kobyłki' z ogromną przyjemnością zaprasza na antysztukę - spektakl 'Łysa Śpiewaczka' w reżyserii Lidii Sycz.

 
 
 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE POD NUMEREM : 513-099-160

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

W dniu dzisiejszym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród za udział w POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O POWIECIE WOŁOMIŃSKIM W JĘZYKU ANGIELSKIM pod Patronatem Starosty Wołomińskiego.

To historia piratów poszukujących przygód na nieznanych morzach.

Pewnego dnia znajdują na brzegu butelkę z mapą skarbów legendarnego Korteza. I tu rozpoczyna się zabawa, w której uczestniczą również dzieci.

 

Takie wydarzenia nie odbyłyby się bez zaangażowania wielu z Was! Wasza pomoc była dla nas kluczowa. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc, zaangażowanie i wsparcie podczas Dni Miasta Kobyłka 2019, dzięki niemu zrealizowaliśmy zaplanowane cele.