Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2012-04-18 09:28 Finał VIII Gminnego Konkursu Ortograficznego „Zostań Mistrzem Ortografii” „Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa” J.SłowackiWspaniale jest posługiwać się ojczystym językiem w sposób swobodny, a przede wszystkim poprawny pod względem gramatycznym i ortograficznym. Polska ortografia nie należy do łatwych i trzeba przeznaczyć trochę czasu i pracy, aby jej się nauczyć. Z myślą o uczniach naszego miasta przygotowano kolejną już - ósmą edycję konkursu „Zostań Mistrzem Ortografii” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w grze z okazji Dni Miasta Kobyłka. Więcej informacji na plakacie.

Informujemy, że zajęcia z gitary klasycznej są zawieszone do odwołania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć ' Fitness dla mam z dziećmi'.
Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i chcesz wrócić do formy po porodzie,
te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Więcej infromacji dostępne na stronie: 

http://mok-kobylka.pl/fitness-dla-mam-z-dziecmi

Zapraszamy na widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show.

Gratulujemy Zespołowi ZGRANA PAKA oraz Chórowi CANTANTI kolejnego sukcesu. Tym razem nasz Kobyłkowski Zespół zdobył 1 miejsce w kategorii „chór” oraz nagroda specjalna w kategorii „małe formy teatralne” . Życzyny kolejnych sukcesów !!!

Informujemy że w dniu. 29.04.2019 r. (poniedziałek),zajęcia z CAPOEIRY są odwołane.

W dniu 27 kwietnia na hali widowiskowej w Lipnie, koło Włocławka, odbyły się  46. Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, w których wzięło udział ponad 130 zawodników zrzeszonych w olimpijskim Polskim Związku Karate. W mocnej stawce Krystian Tyszko z Kobyłki został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w karate kyokushin królewskiej kategorii +90kg.

2 maja Miejski Ośrodek Kultury będzie czynny w godzinach od 8:00 do 16:00

 Podczas XVI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora wzięło udział: 13 chórów, 9 kabaretów, 29  zespołów wokalnych (w tym 1 poza konkursem) i  8  zespołów folklorystycznych.  Pomimo bardzo dużej konkurencji Nasz zespół kabaretowy zdobył 3 miejsce tracąc tylko 0,5 pkt do wyższego stopnia podium. Podczas konkursu oceniana była nie tylko gra aktorska ale również poziom muzyczny wykonawców, wrażliwość na interpretację tekstu oraz brzmienie zespołu jako całości.

GRATULUJEMY ZGRANEJ PACE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Informujemy, że wszystkie bilety na spektakl 'Wielkanocne Pisanki' zostały wyprzedane.
Zapraszamy na kolejny spektakl, który odbędzie się 19.05.2019 'Brzydkie Kaczątko'