Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

półkolonie

ikona

Wakacje 2018 roku minęły karatekom z Kobyłki szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy, którzy na co dzień trenują w Miejskim Ośrodku Kultury, intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy były połączone z mocnymi treningami przed trudnym sezonem startowym, gdzie najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN będą brali udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy oraz prestiżowej Gali KYOKUSHIN CUP 6.

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy AK, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkie chętne, śpiewające osoby do udziału w zorganizowanym przez nas konkursie 'Pieśni Patriotycznej', który odbędzie się w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Pamięci Walczącym o Niepodległość'. Laureaci będą mieli zaszczyt wystąpić na uroczystej Gali 13.10.2018r i scenie w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Po raz kolejny spotkaliśmy się na placu przy Szkole Nr. 2 w Kobyłce aby uczcić Imieniny Stefanówki- jednej z dzielnic naszego Miasta. Tegoroczny piknik przebiegł w pięknej i słonecznej aurze. Na przybyłych czekało wiele atrakcji artystycznych.

Od jutra (05.09.2018 r.) ruszają pierwsze zajęcia MDS - Mandaryna Dance studio. Zapraszamy wszystkich na zajęcia !!!

Link do strony z informacjami: 
http://mok-kobylka.pl/hip-hop-mandaryna-dance-studio

Wszystkim Uczniom, a w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Rodzicom, zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do odwiedzenia naszego Miejskiego Ośrodka Kultury 8 września od godziny 9.00. Każdy będzie miał możliwość zapoznania się z ofertą naszego ośrodka w roku szkolnym 2018/2019.

Przy pięknej pogodzie w  dniach od 30 lipca do 10 sierpnia w Kobyłce odbyły się półkolonie letnie.  Ponad 140-osobowa grupa dzieci mogła w bardzo atrakcyjny sposób spędzić tegoroczne wakacje. Program półkolonii był bardzo urozmaicony. Nie zabrakło zajęć plastycznych, sportowo-ruchowych. Głównymi atrakcjami były wyjazdy z dzieciakami do okolicznych parków rozrywki aby nasi podopieczni mogli jak więcej spędzać czas w aktywny sposób.

Zapraszamy na półkolonie organizowane przez Neurostację – piękny umysł.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie :

http://mok-kobylka.pl/neurostacja-piekny-umysl

23 czerwca  zakończyliśmy intensywny rok treningów zajęć z  Gimnastyki sportowej. Prawie setka podopiecznych trenera  Mahmouda Amina zebrała się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr. 3 w Kobyłce. Młodzi sportowcy prezentowali swoje umiejętności ku uciesze swoich rodziców, którzy gromkimi brawami nagradzali wszystkie akrobacje. Po zakończeniu treningu nadszedł czas na wręczenie dyplomów i medali dla wszystkich uczestników zajęć.