Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2012-05-08 15:38 3 maja w Kobyłce Uroczyście świętowaliśmy w Kobyłce  221 rocznicę uchwalenia Konstytucji  Trzeciego Maja. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą św. w intencji Ojczyzny odprawioną w Bazylice Mniejszej pw. Świętej Trójcy. Po mszy wszyscy przemaszerowaliśmy  na Plac 15-go Sierpnia. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

W dniu 22.05.2019 ' warsztaty aktorskie są odwołane'

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w grze z okazji Dni Miasta Kobyłka. Więcej informacji na plakacie.

Informujemy, że zajęcia z gitary klasycznej są zawieszone do odwołania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć ' Fitness dla mam z dziećmi'.
Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i chcesz wrócić do formy po porodzie,
te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Więcej infromacji dostępne na stronie: 

http://mok-kobylka.pl/fitness-dla-mam-z-dziecmi

Zapraszamy na widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show.

Gratulujemy Zespołowi ZGRANA PAKA oraz Chórowi CANTANTI kolejnego sukcesu. Tym razem nasz Kobyłkowski Zespół zdobył 1 miejsce w kategorii „chór” oraz nagroda specjalna w kategorii „małe formy teatralne” . Życzyny kolejnych sukcesów !!!

Informujemy że w dniu. 29.04.2019 r. (poniedziałek),zajęcia z CAPOEIRY są odwołane.

W dniu 27 kwietnia na hali widowiskowej w Lipnie, koło Włocławka, odbyły się  46. Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, w których wzięło udział ponad 130 zawodników zrzeszonych w olimpijskim Polskim Związku Karate. W mocnej stawce Krystian Tyszko z Kobyłki został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w karate kyokushin królewskiej kategorii +90kg.

2 maja Miejski Ośrodek Kultury będzie czynny w godzinach od 8:00 do 16:00

 Podczas XVI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora wzięło udział: 13 chórów, 9 kabaretów, 29  zespołów wokalnych (w tym 1 poza konkursem) i  8  zespołów folklorystycznych.  Pomimo bardzo dużej konkurencji Nasz zespół kabaretowy zdobył 3 miejsce tracąc tylko 0,5 pkt do wyższego stopnia podium. Podczas konkursu oceniana była nie tylko gra aktorska ale również poziom muzyczny wykonawców, wrażliwość na interpretację tekstu oraz brzmienie zespołu jako całości.

GRATULUJEMY ZGRANEJ PACE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.