Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

Trwają zapisy na nowy semestr do sekcji 'Fitness dla mam z dziećmi'. ZAPRASZAMY !!!

Bal Karnawałowy w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce 2018 !!!
Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych. Dzieci uczestniczące w zabawie przybyły w pięknych i ciekawych strojach księżniczek, pszczółek, motylków. Pojawił się również Spiderman, Batman a nawet książę Dracula

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Mok Kobyłka na wspólne kolędowanie wraz z sekcjami działającymi przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce. KOlejne spotkanie już za rok. ZAPRASZAMY już dziś !!!

Serdeczne gratulacje, wyrazy uznania i podziękowania w dniu jubileuszu działalności Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z życzeniami samych sukcesów, złożył 31 stycznia Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski wszystkim słuchaczom.

UWAGA!!!Sobotnie zajęcia Karate Integracyjne są odwołane.UWAGA!!!

Podczas ferii liczna grupa karateków z Kobyłki wyjechała do uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój na zimowy obóz sportowy. Trenerzy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zabrali swoich zawodników na wyprawę pełną wyzwań, a najmłodsi uczestnicy mieli po 5 lat.

Trwa nabór na nowy semestr !!! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z Ortografii na wesoło. Zapisy w sekretariacie MOK jak i u instruktora.

ZAPRASZAMY !!!

Serdecznie zapraszamy na 'Kolędowanie z Miejskim Ośrodkiem Kultury'.

 

02.02.2018r.
godz. 18:00
Miejski Ośrodek Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce

 

Wystąpią:
Miejska Orkiestra Dęta
Chór 'Cantanti'
Zespół Dziecięco Młodzieżowy
Chór miejski 'Rozśpiewana Kobyłka'
Studio Piosenki

NEUROSTACJA

Psychologia sportu  i  więcej

 

 

W dniach 22-26 stycznia bieżącego roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce organizowane były ferie dla dzieci „Zima w Mieście”. Coroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem najmłodszych, aż 75 dzieci w wieku od 6 do 12 lat skorzystało z półkolonii. Opiekę nad dziećmi pełniła wykwalifikowana kadra, każdy uczestnik miał zapewniony ciepły posiłek w postaci pysznego obiadu.