Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

półkolonie

ikona

Serdecznie zapraszamy na turniej gimnastyczny!

 

Zespół Szkół nr 3 w Kobyłce

ul. Załuskiego 57

 

zapisy: 507 199 885

Piątkowy wieczór mieszkańcy Kobyłki spędzili na pełnym wrażeń spektaklu o Naszym mieście. Aktorzy z Teatru „Wariacje” zabrali nas w niezwykłą podróż począwszy od XVII wieku, przez okupację Rosjan, przemarsz wojsk Napoleońskich, a skończywszy na smutnym wydarzeniu, ale jakże istotnym dla całego Kraju- śmierć ks. Skorupki, który poległ podczas bitwy pod Ossowem.

Zapraszamy na PIKNIK RODZINNY 2018 w Kobyłce. Moc trakcji przez cały dzień.
27.05.2018 r.
Pl. 15 sierpnia - Kobyłka
Ruszamy od godziny 14:00 !!!

Niesamowity wieczór pełen zdjęć, opowieści, anegdot oraz wspomnień. 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury gościliśmy Honorowych Obywateli Miasta Kobyłka - Panią Marię Balicką oraz Profesora Oskara Czarnika.
Historia Miasta Kobyłka sięga paru wieków wstecz, jest pełna historycznych wydarzeń, bogata w opowieści o poświęceniu i cierpieniu.

We wtorek 22 maja gościliśmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce przemiłych gości. Były to cztery Panie, które stworzyły formację” MOHEROWE BERETY”. Jest to nowy kabaret, który śmieszy i bawi do rozpuku. Na co dzień grają w teatrach, na imprezach plenerowych jak i w Ośrodkach Kultury. Licznie zgromadzona Kobyłkowska publiczność , przez prawie 2 godziny była bawiona ogromną dawką lekkiego i bardzo trafnego humoru.

Zapisy na Lato w mieście 2018

w dniu 9.06.2018 roku od godziny 15.00

Tylko i wyłącznie osobiście  w Telecentrum MOK na parterze

Pierwszeństwo mają osoby zamieszkujące Miasto Kobyłka

Termin : 30.07-10.08.2018 roku w godz. 8:00-16:00

Koszt to  300 zł za 10 dni

Wiek uczestników półkolonii 6-12 lat

Płatność do 25.06.2018 roku ( w razie braku płatności skreślamy z listy zapisanych osób)

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapraszamy!!!

Wspaniała historia! Niezwykli ludzie! I jakie piękne widoki! Te zachęcające hasła zainspirowały nas do stworzenia przedstawienia o tym niesamowitym miejscu.

Miasto Kobyłka to fascynujące miejsce. Na samym początku była to wykarczowana polana, na której powstała wioska z drewnianym kościołem i karczmą. A za jakiś czas Kobyłka stała się sławnym miejscem , z przepiękną aleją z drogą krzyżową i wspaniałym, murowanym kościołem. Niejedna też wojna przetoczyła się przez Kobyłkę, ale o tym już dowiecie się oglądając 'Jak to dawniej w Kobyłce bywało'

 

START : 25.05.2018 GODZ. 17:00

MIEJSCE: MOK KOBYŁKA

W ostatnim czasie karatecy z Kobyłki byli bardzo aktywni sportowo. Najstarszy zawodnik z Kobyłki - Krystian Tyszko - który jest także aktualnym Mistrzem Polski Juniorów Karate Kyokushin, w ostatnim czasie triumfował dwukrotnie w ważnych turniejach kwalifikacyjnych dających mu prawo do udziału w Mistrzostwach Europy. Krystian zwyciężył w Mistrzostwach Mazowsza oraz Mistrzostwach Makroregionu, aby już za tydzień móc stoczyć decydujące pojedynki na europejskim czempionacie. Trzymamy mocno kciuki.

Jan Nowicki – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog. Zagrał w ponad 240 filmach, w tym m.in. w „Niepochowanym”, „Wielkim Szu”, „Magnacie”, „Spirali” i „Sanatorium pod Klepsydrą”. Przez ponad 30 lat jego teatralną kolebką był Stary Teatr w Krakowie, gdzie zagrał dziesiątki ról, a kreacje Stawrogina w „Biesach”, Rogożyna w „Nastazji Filipownej”, Artura w „Tangu” czy Księcia Konstantego w „Nocy Listopadowej” przeszły do historii teatru polskiego

 

START : 21.05.2018 GODZ. 18:30

MIEJSCE: MOK KOBYŁKA

Opowieść o bogatych, sięgających ponad sześć wieków wstecz dziejach naszej miejscowości będzie wzbogacona pokazem multimedialnym. Zobaczymy stare dokumenty, fotografie ważnych w Kobyłce miejsc, ale przede wszystkim ludzi, którzy w kolejnych epokach tu żyli, pracowali lub tylko odwiedzali ją.

 

START :21.05.2018 GODZ. 18:30

MIEJSCE: MOK KOBYŁKA