Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-02-03 20:01 Karnawałowy wieczór operetkowy 31 stycznia 2014 roku Miejski Ośrodek Kultury zorganizował Karnawałowy Wieczór Operetkowy. Operowe głosy Anety Kaply-Marszałkowskiej(sopran), Mariusza Cyciury(tenor) i Andrzeja Kozłowskiego(bas) rozbrzmiewały w wypełnionej po brzegi sali.Artyści wykonali przy akompaniamencie Pouliny Nosek, najsłynniejsze „szlagiery” światowej operetki.Publiczność była zachwycona, co potwierdzić mogą owacje na stojąco, wiele bisów oraz włączenie się publiczności do wspólnego śpiewania. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Do świątecznego stołu zaprosimy bliskich sercom Polaków polskich artystów... nieobecnych. Spotkanie z kolęda i pastorałką oraz ciepłym wspomnieniem Wielkich, którzy odeszli...

 

Vokal - Aleksandra Dobczyńska

Piano & trumpet - Leszek Kupiec

 

Sala Kinowa (I piętro)

 20.01.2018

godz 16:00

Wspieramy inicjatywę mieszkańców.
Kto może niech również włączy się do akcji.
Stoisko już czeka na Państwa i działa całodobowo.
Główne wejście przy Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce
ZAPRASZAMY !!!

Zima w Mieście 2019. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W niedzielę, 6 stycznia, o godz. 14:00 w Bazylice mniejszej Świętej Trójcy w Kobyłce, najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonali znani polscy artyści m.in. Rafał Brzozowski, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Małgorzata Szarek, Grzegorz Urban to wszystko przeplatane z wierszami o tematyce świątecznej warszawskiej poetki Noemi  Zasady.

Przed świętami mała Klara przenosi się w magiczną podróż. To ojciec chrzestny dziewczynki, czarodziejskimi prezentami, wprowadza ją do krainy baśni ucząc jednocześnie dobrych manier. A kiedy Klara bierze do rąk dziadka do orzechów cały jej dziecięcy świat się zmienia. Myszy, których bała się dziewczynka, przestają być już straszne. A dziadek do orzechów staje się jej obrońcą, przyjacielem i zabiera ją w magiczną podróż do krainy kwiatów, cukierków i lalek.

 

Muzyka P.Czajkowskiego nadaje tej historii niepowtarzalną słodycz.

Program 'Zima w mieście'
I tydzień (8.00-16.00)

 

Rok 2018 już za nami. Był to rok intensywnej pracy, wielu wyzwań ale przede wszystkich, rok bogaty w wydarzenia kulturalne. Działalność Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce to przede wszystkim organizacja zajęć edukacyjnych, sportowych i rozrywkowych dla mieszkańców Miasta Kobyłka i nie tylko.

Teatr Wariacje zaprasza na cykl spektakli przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców Kobyłki. Szczegółowe informacje  na plakacie.

W dniu dzisiejszym dotarł do nas piękny świąteczny prezent. Dziękujemy Miejskiej Szkole Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały za 2 pianina, które posłużą u nas długie lata stanowiąc podstawę dla naszych muzycznych sekcji. Z najlepszymi życzeniami. Zespół Mok Kobyłka.

Pozostając wciąż w świątecznym nastroju, powitajmy rok 2019 z mocą przeróżnych utworów o tematyce bożonarodzeniowej, w tym tradycyjnych kolęd i pastorałek! :)


6.01.2019

godz. 19:00

kościół parafii pw Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce

 

Wstęp wolny - zapraszamy serdecznie!