Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-03-10 12:06 Szkocja oczami Jonathana Webera W piątek 7 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce mieliśmy kolejną okazję do zaprezentowania prac artystów z Kobyłki i nie tylko. Wystawa, którą możemy oglądać nosi tytuł -  „Szkocja - Poplenerowa wystawa (akwarela, olej i fotografie), Jonathan Weber i przyjaciele”. Jest to wystawa wielu artystów w tym: Jonathana Webera, Anny Kamińskiej, Anny Siekierko, Hanny Jabłońskiej, Grażyny Śleszyckiej, Ewy Aleksandruk, Moniki Kabat i Krystyny Czeremchy i stanowi efekt podróży po Szkocji grupy przyjaciół. Podczas uroczystego wernisażu licznie przybyła publiczność mogła zachwycać się nie tylko pięknymi widokami szkockich plaż ale również wysłuchać muzyki w iście „wyspiarskim” stylu prezentowanej przez rockowo-bluesowy zespół 2Late, którego występ uświetnił to wydarzenie.Wystawę można oglądać codziennie od 10.00 do 21.00 w Galerii MOK w Kobyłce. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Do świątecznego stołu zaprosimy bliskich sercom Polaków polskich artystów... nieobecnych. Spotkanie z kolęda i pastorałką oraz ciepłym wspomnieniem Wielkich, którzy odeszli...

 

Vokal - Aleksandra Dobczyńska

Piano & trumpet - Leszek Kupiec

 

Sala Kinowa (I piętro)

 20.01.2018

godz 16:00

Wspieramy inicjatywę mieszkańców.
Kto może niech również włączy się do akcji.
Stoisko już czeka na Państwa i działa całodobowo.
Główne wejście przy Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce
ZAPRASZAMY !!!

Zima w Mieście 2019. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W niedzielę, 6 stycznia, o godz. 14:00 w Bazylice mniejszej Świętej Trójcy w Kobyłce, najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonali znani polscy artyści m.in. Rafał Brzozowski, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Małgorzata Szarek, Grzegorz Urban to wszystko przeplatane z wierszami o tematyce świątecznej warszawskiej poetki Noemi  Zasady.

Przed świętami mała Klara przenosi się w magiczną podróż. To ojciec chrzestny dziewczynki, czarodziejskimi prezentami, wprowadza ją do krainy baśni ucząc jednocześnie dobrych manier. A kiedy Klara bierze do rąk dziadka do orzechów cały jej dziecięcy świat się zmienia. Myszy, których bała się dziewczynka, przestają być już straszne. A dziadek do orzechów staje się jej obrońcą, przyjacielem i zabiera ją w magiczną podróż do krainy kwiatów, cukierków i lalek.

 

Muzyka P.Czajkowskiego nadaje tej historii niepowtarzalną słodycz.

Program 'Zima w mieście'
I tydzień (8.00-16.00)

 

Rok 2018 już za nami. Był to rok intensywnej pracy, wielu wyzwań ale przede wszystkich, rok bogaty w wydarzenia kulturalne. Działalność Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce to przede wszystkim organizacja zajęć edukacyjnych, sportowych i rozrywkowych dla mieszkańców Miasta Kobyłka i nie tylko.

Teatr Wariacje zaprasza na cykl spektakli przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców Kobyłki. Szczegółowe informacje  na plakacie.

W dniu dzisiejszym dotarł do nas piękny świąteczny prezent. Dziękujemy Miejskiej Szkole Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały za 2 pianina, które posłużą u nas długie lata stanowiąc podstawę dla naszych muzycznych sekcji. Z najlepszymi życzeniami. Zespół Mok Kobyłka.

Pozostając wciąż w świątecznym nastroju, powitajmy rok 2019 z mocą przeróżnych utworów o tematyce bożonarodzeniowej, w tym tradycyjnych kolęd i pastorałek! :)


6.01.2019

godz. 19:00

kościół parafii pw Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce

 

Wstęp wolny - zapraszamy serdecznie!