Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-04-09 13:25 Chińska Odyseja 2049 W środę 9 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w ramach Uniwersytetu III Wieku odbył się wykład pt. „Chińska Odyseja 2049” poprowadzony przez prof. Dr hab. Waldemara Dziaka. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

półkolonie

ikona

Zapraszamy na debatę o bezpieczeństwie.
START 16.05.2018 r. godz. 17:00
MIEJSCE: Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce.

O historii Bitcoina i nie tylko...
Co łączy złotówki, dolary, złote monety czy muszelki ślimaka z Malediwów? To, że są lub były używane jako środki płatnicze, czyli były walutami. Wraz z rozwojem elektroniki pojawiły się również bez walutowe środki płatnicze takie jak popularne teraz karty płatnicze. Obecnie jesteśmy świadkami nowej rewolucji w dziedzinie płatności – krypto waluty.

Informujemy, że w dniu 22.05.2018 r. (wtorek) zajęcia z JAZZ są odwołane.

W związku ze świętowaniem 50-lecia nadania praw miejskich gminie Kobyłka zapraszamy wszystkich na koncert kabaretu MOHEROWE BERETY.
Kabaret Moherowe Berety to nowa formacja, która śmieszy i bawi do rozpuku. Panie w średnim wieku, na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, założyły zespół, o którym staje się głośno na naszym rynku satyry i humoru.

„Zgrana Paka” odnosi w tym roku sukces za sukcesem. Niedawno I miejsce w Ursusie na festiwalu „Kocham Cię Ojczyzno” a teraz, 13 maja, II miejsce na Podlasiu. Podczas XIII – edycji zmagań kabaretowych seniorów  „ESKA”, w Sokołowie Podlaskim .

Zapraszamy na wieczór w międzynarodowym gronie.
'Kobyłka da się lubić' to spotkanie z Kevinem Aistonem, Elizabeth Duda i Conrado Moreno.
Zaśpiewa dla gości węgierski zespół Erdőfű.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w KONKURSIE NA LOGO . Szczegółowe informacje dostępne na :
www.mewa24.com

Pchli targ - Kolejna edycja.
Najbliższy termin : 12.05.2018 (Sobota)
Miejsce : Parking przy MOK Kobyłka.
ZAPRASZAMY !!!

Tegoroczne uroczystości 3 Maja w Kobyłce, były wyjątkowo połączone z 25 -leciem 4 Harcerskiej Drużyny Pożarniczej 'Wędrowcy'. Obchody rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Bazylice Świętej Trójcy. Następnie w asyście Miejskiej Orkiestry Dętej nastąpił przemarsz na pl.15 Sierpnia. Po programie patriotycznym przygotowanym przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr. 3 w Kobyłce i złożeniu wiązanek rozpoczął się piknik rodziny.