Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-09-17 09:44 Dzień otwarty W czwartek 12 września Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął oficjalnie sezon kulturalny 2013/2014! Z tego powodu w sobotę 14 września odbył się DZIEŃ OTWARTY. Od godziny 10.00 - 16.00 odbywały się zajęcia zasilające ofertę Miejskiego Ośrodka Kultury. Każdy kto do nas przyszedł mógł sprawdzić się m. in. jako aktor lub karateka. Być może odkrył w sobie talenty o których istnieniu nie wiedział, lub znalazł dla siebie nową pasję.Zapraszamy do obejrzenia fotografii i polubienia nas na facebook'u. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Zapraszamy najmłodszych i nie tylko na mikołajkowy wieczór

Zapraszamy na 'Rozświetlenie choinki miejskiej'

 

6 grudnia
godz. 18:00
plac przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kobyłce

 

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy najmłdszych do zapisów na zajęcia MUZOSENSORAKI oraz MALUCH BAND. 

 

 

 

Zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o dar serca w postaci paczek świątecznych z żywnością i artykułami szkolnymi które będą zbierane w ramach corocznej akcji POLACY – KRESOWYM STRACEŃCOM.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć ' Fitness dla mam z dziećmi'.
Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i chcesz wrócić do formy po porodzie,

te zajęcia są właśnie dla Ciebie
Zapisy nadal trwają !!!
Szczegółowe informacje dostępne na stronie:
http://mok-kobylka.pl/fitness-dla-mam-z-dziecmi

Informujemy ze w dn. 22.11.2018 r, (czwartek) zajęcia z Pilates na piłkach nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy.

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce odbyła się biesiada przy drożdżówce, którego inicjatorką jest Pani Alina Stefaniak- dobrze znana kobyłkowskim mieszkańcom dyrygentka chóru CANTANTI, oraz główna pomysłodawczyni Kabaretu „Zgrana Paka”.

W dniu 18.11.2018, młodzi tancerze z kobyłkowskiej szkoły tańca, Mandaryna Dance Studio wzięli udział w Mistrzostwach Świata w Libercu w Czechach federacji WADF. Kobyłkowscy tancerze rywalizowali z najlepszymi z całego świata gdzie wytańczyli:

Obchody 100-lecia Niepodległości rozpoczęliśmy mszą św. w intencji ojczyzny w Bazylice św. Trójcy. Następnie w asyście Miejskiej Orkiestry Dętej przedstawiciele władz samorządowych, harcerze, strażacy oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy przemaszerowali na plac 15 sierpnia, gdzie o 14:30 nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego. Ważne dla Kobyłki daty i  wydarzenia wspominali w swych przemówieniach zastępca burmistrza miasta Wojciech Reutt i honorowa obywatelka miasta Maria Balicka po czym nastąpiło uroczyste złożenie wieńców. 

Informujemy, że następuje zmiana terminu zajęć logopedycznych.

NOWY TERMIN ZAJĘĆ:

Środy godz. 16:30-20:00