Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT PIOSENEK AGNIESZKI OSIECKIEJ!!!

8.04.2018r.
godz. 17:00
Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce

Wstęp: WOLNY

!!!W dniu dzisiejszym (04.04.2018) środa, zajęcia Warsztaty Aktorskie są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. !!!

!!!Sobotnie zajęcia (07.04.2018) z karate integracyjnego i fitness dla mam z dziećmi są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy !!!

 

Piątkowe zajęcia (06.04.2018) z Fitness dla mam zostają przeniesione na czwartek (05.04.2018).
Sala : Studio Tańca
godzina: 11:00

Informujemy że w dniu 03.04.2018 (wtorek) zajęcia z Lego Robotyki będą odwołane.

!!! Nieodpłatna pomoc prawna w dniu 30.03.2018 (piątek) odbędzie się w Urzędzie Miasta Kobyłka !!!

24.03.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce im. Jerzego Turka odbyły się V Szaradziarskie Mistrzostwa Kobyłki. To już kolejna edycja turnieju. Jak co roku nie zabrakło chętnych do rozwiązywania trudnych łamigłówek. Uczestnicy turnieju przybyli z całej Polski. Odwiedzili nas gracze z pobliskich miejscowości jak i z Katowic, Poznania, Kielc, Białegostoku. Wszystkiemu przewodniczył Pan Przemysław Ketner z Szaradziarskiego Klubu Kon-Tiki. Już dziś zapraszamy na kolejne edycję mistrzostw, które odbędą się już za rok !

 

 26.02.2018r. zajęcia 'Fit Ball' i 'Studio Piosenki' są odwołane.

Za utrudnienia przepraszamy!

Na XI spotkaniu Kawiarenki Naukowej w Kobyłce mieliśmy przyjemność gościć młodego konstruktor Mariusza Lipskiego, który opowiadał o zastosowaniu i możliwościach systemu elektronicznego Arduino.
Prelegent zaprezentował również własnego robota oraz przedstawił, jak proste projekty Arduino mogą być wykorzystane w domu.

Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu Miejsko-Parafialnego Chóry z Kobyłki, oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Ķościeliska.
Sala Kinowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce
START: godzina 19:00
ZAPRASZAMY !!! 

Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu Miejsko-Parafialnego Chóry z Kobyłki, oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Ķościeliska.
Sala Kinowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce
START: godzina 19:00
ZAPRASZAMY !!!

Fundacja DKMS oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie poszukują dawcy szpiku dla Adriana – 34-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego. W dniach 24 i 25 marca 2018 r. na terenie naszego powiatu: w Wołominie, w Markach, w Kobyłce, w Ząbkach i w Tłuszczu (szczegóły na plakacie) odbędą się akcje rejestracji potencjalnych dawców pod nazwą „Adrian i Inni potrzebują Twojej pomocy!”. Podczas Dnia Dawcy Szpiku wszystkie zdrowe osoby, w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

 

24 - 25 marca 2018r.

godz: 10:00 - 16:00

Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce

al. Jana Pawła II 22