Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

   

 •  

   

   

 •  

   

   

   

 •  

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-02-28 13:39 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarowej We wtorek 26 lutego 2013 roku we współpracy z Oddziałem Powiatowym Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP) „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

UWAGA UWAGA
JUZ OD NAJBLIŻSZEJ ŚRODY 20.09 W GODZ 20.30-21.30 (środa,piątek MOK Kobyłka) ZACZYNAMY ZAJĘCIA TANECZNE DLA GRUPY WIEKOWEJ POWYŻEJ 25 LAT
ZAPISY 661195667

Szanowni Państwo, zajęcia HANDMADE ruszają od października. Zapisy pod numerem:

 tel. 662 064 242

ZAPRASZAMY!!!

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE ZAJĘCIA ORTOGRAFII NA WESOŁO, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 21.09.2017 O GODZ. 19.00.

ZAPRASZAMY !!!

 

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się dzień otwarty. 9 września  miały miejsce różne prezentacje, których autorami  byli instruktorzy wraz ze swoimi podopiecznymi.

Tegoroczne Imieniny Stefanówki, które miasto zorganizowało dla mieszkańców upłynęły w wyjątkowo rodzinnej atmosferze i kapryśnej aurze. Moc atrakcji i animacji czekało na najmłodszych uczestników zabaw. Dla fanów muzyki rozrywkowej na scenie zaśpiewały znane zespoły: BOBI i CLASSIC. Partnerem wydarzenia było Radio dla Ciebie.

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Wakacje karateków Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN - którzy ćwiczą na co dzień Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce - były bardzo aktywne, ponieważ wszystkie trzy obozy sportowe miały jeden główny cel - przygotowania do październikowych Mistrzostw Europy w Rzeszowie.

Kolejna edycja pikniku IMIENINY STEFANÓWKI z Radiem dla Ciebie! Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na wspólne pożegnanie wakacji 2 września 2017 roku. W programie wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, między innymi malowanie buziek, animacje i wesołe miasteczko. Zwieńczeniem imprezy będą koncerty znanych zespołów CLASSIC I BOBI. Startujemy o godzinie 14:00 na terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Kobyłce.

28 czerwca 2017 roku odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce.

 

 

W dniach 1.07 - 31.08.2017
MOK czynny w godz. 8.00 - 16.00