Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

półkolonie

ikona

Szósta edycja festiwalu  „KOCHAM CIĘ OJCZYZNO” była dla Kobyłkowskich zespołów wyjątkowo udana. Chór „CANTANTI” – bezapelacyjnie I miejsce; Zgrana Paka- bezkonkurencyjnie I miejsce. Zdobyli wszystko, co było do zdobycia. Wiwat seniorzy, gratulacje serdeczne i wielki ukłon przed waszą pracą, bo na takie wyniki trzeba  mocno zapracować.

Zapraszamy na koncert zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami, który zwieńczy uroczystości 3-cio majowe oraz wydarzenie 25-lecia 4 Harcerskiej Drużyny Pożarniczej ' Wędrowcy'

START godz. 16:30

Miejsce: Pl. 15-go Sierpnia , Kobyłka

Zapraszamy wszystkich na obchody 3-cio Majowe połączone z 25 leciem 4 Harcerskiej Drużyny Pożarniczej „Wędrowcy”.

Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w Bazylice Św. Trójcy. Godz. 11:30

Miejsce: Pl. 15-go Sierpnia , Kobyłka.

Dnia 24.04.2018 przeprowadzono III etap konkursu ortograficznego dla klas gimnazjum. W konkursie wzięło udział 3 uczniów.
Dnia 24.04.2018 przeprowadzono III etap konkursu ortograficznego dla klas III. W konkursie wzięło udział 7 uczniów. Jeden był nieobecny .
Dnia 24.04.2018 przeprowadzono III etap konkursu ortograficznego dla klas IV-VI. W konkursie wzięło udział 10 uczniów.

Zapraszamy na XII spotkanie Kawiarenki Naukowej w Kobyłce, 29.04.18 MOK Kobyłka godzina 17:00!
W obecnych czasach do zrobienia dobrej jakości zdjęcia wystarczy nam sam smartfon, który za nas dobierze potrzebne parametry, a my jedynie odpowiedzialni jesteśmy za kadr i zwolnienie spustu migawki.

Wczoraj w Inowrocławiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski federacji WADF. Wszyscy nasi tancerze dzielnie walczyli w półfinałach i finałach.

 

Godziny pracy MOK Kobyłka podczas weekendu majowego 2018

W sobotnie popołudnie w MOK Kobyłka odbyły się warsztaty aktorskie, które prowadził Pan Mariusz Ochociński -  aktor, znany z wielu ról filmowych.  Podczas zajęć trwających prawie 3 godziny, Pan Mariusz uczył młodych adeptów sztuki filmowej wielu technik związanych z tą jakże fascynującą acz niełatwą profesją. Uczestnicy warsztatów zaczęli od porządnej rozgrzewki całego ciała, pracowali nad dykcją oraz prezentowali improwizowane scenki. Aktor bacznie obserwował poczynania młodzieży dając przy tym cenne wskazówki . Pod koniec warsztatów był czas na luźną rozmowę, zdjęcia i autografy zaś całe wydarzenie odbyło się w bardzo  swobodnej i miłej atmosferze.

Zapraszamy na Turniej Gimnastyczny, który odbędzie się w ZSP nr.3 w Kobyłce.
03.06.2018 r.

Zapraszamy na treningi dla sportowców z MA FITNESS !!!