Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

   

 •  

   

   

 •  

   

   

   

 •  

Tegoroczne Dni Miasta Kobyłka dobiegły już końca. Liczne atrakcje, dobra muzyka i piękna pogoda sprawiły, że były to wyjątkowo udane dni. W tym roku program był bardzo urozmaicony, obfitujący zarówno w emocje sportowe, jak i kulturalne. Z całą pewnością można stwierdzić, że każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć w nim coś ciekawego dla siebie.

27 maja 2017r. Chór Miejsko-Parafialny 'Cantanti' ćwiczący na codzień w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce wziął udział w I Festiwalu Seniorów, który odbył się w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Informujemy, że zapisy na Lato w Mieście zostały zakończone.

9 czerwca o godz. 18:00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kobyłce. Serdecznie zapraszamy!

Dnia 6 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się Finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Powiecie w języku angielskim. W tym roku w konkursie udział wzięło 20 uczestników tworzących 10 zespołów. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć przewodnik po powiecie wołomińskim w języku angielskim. Udział wzięli uczestnicy z Kobyłki, Wołomina i Ostrówka.

Zapraszamy do zapoznania się z planem Lata w Mieście.

W tym roku na mieszkańców czeka moc atrakcji. W programie znajdą się między innymi konkursy z nagrodami, rowerowe show czy basen z kulami na wodzie. Swoją premierę będzie miał „Kobyłkowski przegląd małych talentów”, który już na stałe zagości podczas Dni Miasta. O dobrą atmosferę zadba również Miejska Orkiestra Dęta oraz utalentowani młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ENEJ! Zapraszamy 18 czerwca na Plac 15 Sierpnia, startujemy o godzinie 14:30!

Informujemy, że na zakończenie roku KDAN Miejska Gra Terenowa została zamieniona na Interaktywny Spektakl. 

Po raz kolejny młodzi tancerze Mandaryna Dance Studio reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce wracają do nas z nagrodami. Można by rzec, że zdążyli nas już do tego przyzwyczaić. Tym razem byli oni na zawodach w Środzie Wielkopolskiej, skąd przywieźli do nas wiele nagród.

Zapraszamy do udziału w debacie społecznej dotyczącej programu 'Dzielnicowy bliżej nas'. Nie bądź obojętny, przyczyń się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście!