Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

UWAGA!!!Sobotnie zajęcia Karate Integracyjne są odwołane.UWAGA!!!

Podczas ferii liczna grupa karateków z Kobyłki wyjechała do uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój na zimowy obóz sportowy. Trenerzy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zabrali swoich zawodników na wyprawę pełną wyzwań, a najmłodsi uczestnicy mieli po 5 lat.

Trwa nabór na nowy semestr !!! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z Ortografii na wesoło. Zapisy w sekretariacie MOK jak i u instruktora.

ZAPRASZAMY !!!

Serdecznie zapraszamy na 'Kolędowanie z Miejskim Ośrodkiem Kultury'.

 

02.02.2018r.
godz. 18:00
Miejski Ośrodek Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce

 

Wystąpią:
Miejska Orkiestra Dęta
Chór 'Cantanti'
Zespół Dziecięco Młodzieżowy
Chór miejski 'Rozśpiewana Kobyłka'
Studio Piosenki

NEUROSTACJA

Psychologia sportu  i  więcej

 

 

W dniach 22-26 stycznia bieżącego roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce organizowane były ferie dla dzieci „Zima w Mieście”. Coroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem najmłodszych, aż 75 dzieci w wieku od 6 do 12 lat skorzystało z półkolonii. Opiekę nad dziećmi pełniła wykwalifikowana kadra, każdy uczestnik miał zapewniony ciepły posiłek w postaci pysznego obiadu.      

Wspaniałe wieści! Mam zaszczyt Was zaprosić na IX spotkanie Kawiarenki naukowej w Kobyłce. Tegoroczny cykl zaczniemy wysoko… na 5642 m n.p.m.

Podróż na Baśniowym Okręcie to pełen humoru
bal karnawałowy dla dzieci, w którym muzyka,
piosenki i taniec przeplatają się z animacjami, konkursami
i zabawami. W repertuarze znajdują się
piosenki do wspólnego śpiewu, hity z listy przebojów, a także utwory dziecięce.

 

Niedziela 4.02.2018 r.
godz. 16:00 - 18:00
wstęp: 10zł

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Wspaniałe kolędy i urzekające głosy Poznańskich Słowików rozbrzmiały w kobyłkowskiej bazylice 6 stycznia w święto Trzech Króli.

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej nazywany powszechnie „Poznańskimi Słowikami”, znany w całej Polsce, jak i poza jej granicami to doskonała harmonia głosów, która urzeka słuchaczy swoim brzmieniem. Założony w 1939 roku przez dziewiętnastoletniego Stefana Stuligrosza chór, posiada w swoim repertuarze wiele opracowań i utworów. Zespół kobyłkowską publiczność oczarował pięknymi polskimi kolędami. Zarówno młodsi jak i starsi słuchacze z zachwytem i nieskrywanym uznaniem oklaskiwali artystów. Dyrygował Maciej Wieloch, wieloletni asystent i artystyczny wychowanek założyciela - profesora Stuligrosza. Na organach zagrał Maciej Bolewski. Koncert Poznańskich Słowików był wydarzeniem na najwyższym poziomie artystycznym, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców.