Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2014-03-06 15:03 Facebook Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku                                        Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Zapraszamy na kolejny Pchli Targ. Najbliższe spotkanie już 9 czerwca. Zaczynamy o godzinie 12:00.
Miejsce: Plac przed MOK Kobyłka.

3 czerwca 2018 w Zespole Szkół nr 3 w Kobyłce odbył się turniej gimnastyki sportowej organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i MA fitness. Treningi gimnastyki odbywają się w MOK-u od kilku lat. Najmłodsze trenujące dzieci mają 3 lata, najstarsze 15.

Energetycznym koncertem Happysad, pełnym gitarowych brzmień zakończyliśmy Dni Miasta Kobyłka. Piknik rodzinny przyciągnął rzesze mieszkańców, którzy wspólnie spędzili niedzielę bawiąc się i korzystając z atrakcji, które przygotowało miasto.

 

Były niespodzianki dla najmłodszych, była możliwość zachipowania zwierząt oraz spotkań z ciekawymi ludźmi, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przez  tydzień można było spędzać wieczory na rozrywkach, które odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury, który był współorganizatorem obchodów. Mogliśmy cofnąć się w czasie i wysłuchać opowieści o historii Kobyłki. Mogliśmy spotkać się z Janem Nowickim i posłuchać jego opowieści o kulturze.

Występ węgierskiego zespołu muzycznego, spotkanie kabaretowe czy spektakl o historii Kobyłki to kilka z proponowanych przez miasto atrakcji.

Dodatkowo wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna, sesja Rady Miasta, która była jednocześnie jubileuszową z okazji 50 – lecia uzyskania praw miejskich przez Miasto Kobyłka.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok.

Serdecznie zapraszamy

do Miejskiego Ośrodka Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce

1.06.2018 r.

godz: 17:30

Na darmowy seans filmowy + słodką niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy na turniej gimnastyczny!

 

Zespół Szkół nr 3 w Kobyłce

ul. Załuskiego 57

 

zapisy: 507 199 885

Piątkowy wieczór mieszkańcy Kobyłki spędzili na pełnym wrażeń spektaklu o Naszym mieście. Aktorzy z Teatru „Wariacje” zabrali nas w niezwykłą podróż począwszy od XVII wieku, przez okupację Rosjan, przemarsz wojsk Napoleońskich, a skończywszy na smutnym wydarzeniu, ale jakże istotnym dla całego Kraju- śmierć ks. Skorupki, który poległ podczas bitwy pod Ossowem.

Zapraszamy na PIKNIK RODZINNY 2018 w Kobyłce. Moc trakcji przez cały dzień.
27.05.2018 r.
Pl. 15 sierpnia - Kobyłka
Ruszamy od godziny 14:00 !!!

Niesamowity wieczór pełen zdjęć, opowieści, anegdot oraz wspomnień. 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury gościliśmy Honorowych Obywateli Miasta Kobyłka - Panią Marię Balicką oraz Profesora Oskara Czarnika.
Historia Miasta Kobyłka sięga paru wieków wstecz, jest pełna historycznych wydarzeń, bogata w opowieści o poświęceniu i cierpieniu.

We wtorek 22 maja gościliśmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce przemiłych gości. Były to cztery Panie, które stworzyły formację” MOHEROWE BERETY”. Jest to nowy kabaret, który śmieszy i bawi do rozpuku. Na co dzień grają w teatrach, na imprezach plenerowych jak i w Ośrodkach Kultury. Licznie zgromadzona Kobyłkowska publiczność , przez prawie 2 godziny była bawiona ogromną dawką lekkiego i bardzo trafnego humoru.

Zapisy na Lato w mieście 2018

w dniu 9.06.2018 roku od godziny 15.00

Tylko i wyłącznie osobiście  w Telecentrum MOK na parterze

Pierwszeństwo mają osoby zamieszkujące Miasto Kobyłka

Termin : 30.07-10.08.2018 roku w godz. 8:00-16:00

Koszt to  300 zł za 10 dni

Wiek uczestników półkolonii 6-12 lat

Płatność do 25.06.2018 roku ( w razie braku płatności skreślamy z listy zapisanych osób)

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapraszamy!!!