Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

AKTUALNOŚCI

ikona

Treningi: środa godz: 19:30 (7-12lat)

                          20:30 (12+ i dorośli)

W dniach 16 – 18 marca 2018 roku reprezentacja Stowarzyszenia Młodzi dla… przebywała z gościnną wizytą w mieście Łuck na terytorium naszego wschodniego sąsiada – Ukrainy. Podczas krótkiej aczkolwiek owocnej wizyty nasi reprezentanci mogli poznać realia panujące w kraju, na którego wschodnich granicach wciąż toczy się wojna, a sytuacja ekonomiczna pozostawia wiele do życzenia. Dzięki uprzejmości naszych ukraińskich przyjaciół mieliśmy możliwość poznać miasto, które o naszej wizycie poinformowało na swoim fanpage’u. Zwieńczeniem wizyty było podpisanie przez prezesów obu organizacji umowy o ścisłej współpracy. Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Młodzieży Wiejskiej a w szczególności Pani Prezes Fundacji za serdeczne przyjęcie i organizację całej wizyty.

W dniu (13.09.2018) czwartek, zajęcia 'Zdrowy kręgosłup' są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy!

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się dzień otwarty. Ósmego września  miały miejsce różne prezentacje, których autorami  byli instruktorzy wraz ze swoimi podopiecznymi. Można było podziwiać oraz brać czynny udział  w  zajęć plastycznych, muzycznych, wokalnych, tanecznych oraz zajęciach edukacyjnych.

Wakacje 2018 roku minęły karatekom z Kobyłki szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy, którzy na co dzień trenują w Miejskim Ośrodku Kultury, intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy były połączone z mocnymi treningami przed trudnym sezonem startowym, gdzie najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN będą brali udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy oraz prestiżowej Gali KYOKUSHIN CUP 6.

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy AK, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkie chętne, śpiewające osoby do udziału w zorganizowanym przez nas konkursie 'Pieśni Patriotycznej', który odbędzie się w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Pamięci Walczącym o Niepodległość'. Laureaci będą mieli zaszczyt wystąpić na uroczystej Gali 13.10.2018r i scenie w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Po raz kolejny spotkaliśmy się na placu przy Szkole Nr. 2 w Kobyłce aby uczcić Imieniny Stefanówki- jednej z dzielnic naszego Miasta. Tegoroczny piknik przebiegł w pięknej i słonecznej aurze. Na przybyłych czekało wiele atrakcji artystycznych.

Od jutra (05.09.2018 r.) ruszają pierwsze zajęcia MDS - Mandaryna Dance studio. Zapraszamy wszystkich na zajęcia !!!

Link do strony z informacjami: 
http://mok-kobylka.pl/hip-hop-mandaryna-dance-studio

Wszystkim Uczniom, a w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy wiele radości z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Rodzicom, zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.