Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-04-19 08:41 Pokłosie W czwartek 18 kwietnia Członkowie Klubu Seniora wraz ze studentami Uniwersytetu III Wieku zebrali się na sali widowiskowej w Miejskim Ośrodku Kultury by wspólnie obejrzeć film Władysława Pasikowskiego - "Pokłosie". Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

Zajęcia z Zumby we wtorek w godz. 19:00-20:00 nieaktualne. Przepraszamy !

Zapraszamy do Studia Piosenki. Nabór do nowej grupy wokalnej.

25.10.2017 r. godz. 18:00 – Sala edukacyjna.

Chór dla każdego- nie ma ograniczeń wiekowych.

Dziecko-mama-tata-babcia-dziadek

Chcesz śpiewać ale i nie tylko…

Dołącz do Nas.

Poniedziałek (16.10.2017) godz. 18:00 – sala widowiskowa MOK

Bierz ciacho i wpadaj na spotkanie zapoznawcze.

7 października podczas Inauguracji Kobyłkowskiej Dziecięcej Akademii Nauki odbyła się premiera bajki dla dzieci 'Zaczarowane zwierzaki' w wykonaniu Teatru Artystycznego Raban.

      Po raz piąty w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczęliśmy nowy rok akademicki Uniwersytetu III Wieku. Inaugurację rozpoczęła Pani Zofia Szostek- przewodnicząca zarządu, witając wszystkich zgromadzonych, w tym Zastępcę Burmistrza Panią Karinę Jaźwińską, Dyrekcję Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce Panią Agnieszkę Nemską, oraz zaprzyjaźnione  Stowarzyszenia Qźnia , które to organizuje w ramach współpracy ciekawe zajęcia oraz wyjazdy dla studentów Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Teatr Artystyczny Raban rozpoczął oficjalną współpracę z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kobyłce.

Tu produkowane są spektakle oraz przedstawiane dzieła szerokiej publiczności. Mamy nadzieje, że nasza współpraca stworzy ciekawe artystyczne propozycje, z których będzie korzystała publiczność z całego powiatu wołomińskiego. Za nami premiera „Nie - mego kina” oraz bajka „Zaczarowane Zwierzaki”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych diagnostyką problemów szkolnych,  problemów zdrowotnych w zakresie układu nerwowego.

Zapraszamy na spektakl ZACZAROWANE ZWIERZAKI w wykonaniu Teatru Artystycznego RABAN, który odbędzie się w dniu 7.10.2017 o godz. 10:00. Bajka będzie miłym akcentem podczas inauguracji Kobyłkowskiej Dziecięcej Akademii Nauki.

Zapraszamy w każdy wtorek i piątek na seanse z Kinem za Rogiem. Repertuar dostosowany jest dla młodszych widzów jak i starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

W dniu dzisiejszym (05.10.2017) zajęcia Zdrowy Kręgosłup są odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.