Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-11-22 09:52 Europoseł w MOK W piątek 22 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury gościem Klubu Europejczyka był poseł Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski. Jarosław Kalinowski zaczynał od pracy w samorządzie gminnym. W latach 1990 - 1997 pełnił funkcję Wójta. Przez cztery kadencje był posłem na sejm. Były wicepremier, były minister rolnictwa, były wicemarszałek sejmu, obecny Poseł Parlamentu Europejskiego. Pan Jarosław Kalinowski podkreślał, że zasiadając w Parlamencie Europejskim w swoich działaniach, dąży do poprawy warunków życia na wsi i pomimo sukcesów politycznych nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach. Po krótkim występie artystycznym dzieci z Klubu Europejczyka Poseł odpowiadał na pytania zebranych gości. Przedstawił aktualną sytuację społeczno-gospodarczą kraju oraz skomentował bieżącą politykę rolną w UE.  Na koniec organizatorzy spotkania raz jeszcze podziękowali Panu Jarosławowi Kalinowskiemu za przyjęcie zaproszenia i wizytę w Kobyłce. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

AKTUALNOŚCI

ikona

Informujemy ze w dn. 22.11.2018 r, (czwartek) zajęcia z Pilates na piłkach nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy.

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce odbyła się biesiada przy drożdżówce, którego inicjatorką jest Pani Alina Stefaniak- dobrze znana kobyłkowskim mieszkańcom dyrygentka chóru CANTANTI, oraz główna pomysłodawczyni Kabaretu „Zgrana Paka”.

W dniu 18.11.2018, młodzi tancerze z kobyłkowskiej szkoły tańca, Mandaryna Dance Studio wzięli udział w Mistrzostwach Świata w Libercu w Czechach federacji WADF. Kobyłkowscy tancerze rywalizowali z najlepszymi z całego świata gdzie wytańczyli:

Obchody 100-lecia Niepodległości rozpoczęliśmy mszą św. w intencji ojczyzny w Bazylice św. Trójcy. Następnie w asyście Miejskiej Orkiestry Dętej przedstawiciele władz samorządowych, harcerze, strażacy oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy przemaszerowali na plac 15 sierpnia, gdzie o 14:30 nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego. Ważne dla Kobyłki daty i  wydarzenia wspominali w swych przemówieniach zastępca burmistrza miasta Wojciech Reutt i honorowa obywatelka miasta Maria Balicka po czym nastąpiło uroczyste złożenie wieńców. 

Informujemy, że następuje zmiana terminu zajęć logopedycznych.

NOWY TERMIN ZAJĘĆ:

Środy godz. 16:30-20:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JAK CO ROKU NA SPOTKANIE PRZY DROŻDŻÓWCE WRAZ

Z CHÓREM CANTANTI I ZGRANĄ PAKĄ.

W dniu 9 listopada 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury nastąpiło uroczyste wręczenie nagród a udział w XIX Konkursie literackim Liryki o Niepodległej

W związku z wejściem w życie ustawy
z dn. 7 listopada br. o ustanowieniu Święta Narodowego,
informujemy, że 12 listopada 2018 roku
Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce będzie nieczynny.

Ze względu na małą ilość uczestników, zajęcia 'Muzosensoraki' zostają zawieszone. Trwa nadal nabór. Zapraszamy do zapisów pod numerem: 22-763-81-60. 
Link do strony ze szczegółowymi informacjami:

http://mok-kobylka.pl/klub-malucha-muzosensoraki

Siódme spotkanie z cyklu 'Listopadowe refleksje', którego pomysłodawcami i realizatorami są Maria Balicka i Marek Moczulski. Spotkania rozpoczęły się w 2012 roku jesiennym spacerem alejkami starego kobyłkowskiego cmentarza. W kolejnych latach były opowieści o ludziach kultury związanych z kobyłka, a także wspomnienia o rodzicach prelegentów udokumentowane zdjęciami.