Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

   

 •  

   

   

 •  

   

   

   

 •  

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
Przejdź do aktualności »

Zajęcia „Fitness dla mam z dziećmi” wystartowały już na dobre, ale zapisy cały czas trwają! Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i chcesz z sukcesem powrócić do formy, którą miałaś przed ciążą, te zajęcia są specjalnie dla Ciebie.

 

 

Spraw swoim pociechom jeszcze więcej radości i zacznij z nimi świętować te szczególne dla nich święto już 28 maja na Placu 15 Sierpnia! W programie wszystko to, co dzieci lubią najbardziej: fotobudka, animacje, gry, konkursy i zabawy z nagrodami. Sporej dawki endorfin z pewnością dostarczy bezpłatne wesołe miasteczko i występ grupy „Fruktaki Show”. A dla troche większych niespodzianka w postaci koncertu gwiazdy disco polo - MACZO! Zapraszamy od godziny 14:00.

Relacja z V Kobyłkowskiego Festiwalu Wielkopostnego emitowany na antenie TVP 3 Warszawa w cyklicznej audycji 'Strefa Mazowsze'

W minioną niedzielę 7 maja w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się XII Festiwal Zespołów Kabaretowych 'ESKA' z którego to nasi przedstawiciele - Zespół Kabaretowy 'Zgrana Paka' przywieźli nagrodę za I miejsce.

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejną edycję Pchlego Targu.

24 kwietnia w Ośrodku Kultury „Arsus” dzielnicy Ursus m. st. Warszawy odbył się V Przegląd Piosenki Polskiej „Kocham Cię Ojczyzno” w którym reprezentował nas Chór Miejsko-Parafialny „Cantanti” oraz Zespół Artystyczny „Zgrana Paka”.

Uroczyste obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uroczystości patriotyczne związane z obchodami 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczną się Mszą Świętą w Bazylice Świętej Trójcy o godzinie 11:30, a później nastąpi przemarsz w asyście Miejskiej Orkiestry Dętej na Plac 15 Sierpnia. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na wspólne obchody. 

Blisko 2000 tancerzy, reprezentujących  ponad 50 szkół tańca z całej Polski, przez 2 dni udowadniało, że zasługują na zaproszenie do udziału w Mistrzostwach Świata i Europy, bowiem rozgrywane w Inowrocławiu mistrzostwa są eliminacjami do ww. imprez.

Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia w Neurostacji 'Klub Piękny Umysł' - OrtograFIKA.