Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-03-25 11:20 Wieczór Poezji W piątek 22 marca o godzinie 19.00 w ramach I Kobyłkowskiego Festiwalu Wielkopostnego w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się wieczór poezji Rabindranatha Tagore - „Bezkresne owocobranie” prezentowanej przez Lidię Sycz i Artura Bieszczada. Oprawę muzyczną zapewnił chór miejsko - parafialny „Cantanti”. Po przedstawieniu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy o tematyce Sztuki Ludowej – Sakralnej. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wstąpienia w szeregi  Uniwersytetu III Wieku.  W programie ciekawe wykłady, projekcje filmowe oraz  wycieczki krajoznawcze !!!

 

Inauguracja – Środa (4.10.2017)

Zapraszamy wszystkich na pchli targ, który odbędzie się w dn. 7.10.2017 na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce.

Zapraszamy na  zajęcia z Ortografii na Wesoło. Kolejne zajęcia w dniu. 5.102017 (czwartek) !!!

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu. 5.10.2017 (czwartek). SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

16 września odbyła się piąta edycja Gali KYOKUSHIN CUP. Turniej został rozegrany w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą muzyczno-świetlną na specjalnie przygotowanej do tego typu wydarzeń scenie. Karatecy z Kobyłki ćwiczący na co dzień Miejskim Ośrodku Kultury spisali się znakomicie stawiając czoła wielu bardzo silnym przeciwnikom.

MATHRIDERS- PIERWSZE ZAJĘCIA JUŻ 25.09.2017 ZAPRASZAM !!!

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE ZAJĘCIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DN. 30.09.2017 O GODZ. 12:00

Czy da się połączyć świat kina ze światem teatru? Tak! Najnowszy spektakl teatru

Artystyczny RABAN pt. 'Nie-me kino' w reżyserii Piotra Stawskiego jest tego dowodem :)

Akcja dzieje się na jednym z największych festiwali filmowych w Polsce. To tam dochodzi do nieoczekiwanego biegu wydarzeń z udziałem sfrustrowanego krytyka filmowego (i niespełnionego twórcy), wrażliwej na sztukę prowadzącej oraz pewnego swoich umiejętności młodego reżysera.

Ich spotkanie zmieni diametralnie program filmowego święta...

W piątkowy wieczór 15 września w kobyłkowskim Miejskim Ośrodku Kultury wspaniałym koncertem z udziałem znanych muzyków i piękną wystawą portretów, oficjalnie został rozpoczęty kolejny rok kulturalno - artystyczny w mieście. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta Kobyłka – Robert Roguski.

JUŻ DZISIAJ ! Zaczynamy w MOK Kobyłka o 19:00. Zabierajcie koleżanki i do zobaczenia !!!