Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
 •  

 •  

   

 •  

   

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
 •  

 • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

 • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

 • Torstar

 • Znalezione obrazy dla zapytania liarisedayspa

Archiwum wiadomości

ikona Archiwum wiadomości
 • 2013-10-03 12:18 Dni powiatu Wołomińskiego 28 września w sobotę na parkingu przed budynkiem Starostwa i Urzędu Miasta Wołomin. Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie zaprosiło mieszkańców na Piknik Rodzinny – „ Zdrowa i Aktywna Rodzina” . Z okazji tegoż święta przygotowano dla uczestników szereg atrakcji. Do udziału w  imprezie został także zaproszony Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, który wziął czynny udział w uatrakcyjnieniu oferty dla mieszkańców.Aby rozweselić jesienny dzień Klub Piękny Umysł, wszystkim chętnym, małym i dużym malował twarze. Przy stoisku MOK-u można było również zapoznać się z propozycją zajęć, które odbywają się w naszej placówce, a także porozmawiać z pracownikami. Stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. W trakcie imprezy odbyły się różnorodne występy artystyczne. Nasz Ośrodek reprezentowała sekcja taneczna „Mandaryna Dance Studio”, Miejska Orkiestra Dęta oraz chór „Zgrana Paka”. W promocji naszego ośrodka pomagali również uczniowie - wolontariusze z ZSP nr 3 w Kobyłce. Cieszymy się, że nasze działania umiliły mieszkańcom Wołomina relaks na świeżym powietrzu. Czytaj więcej »
Przejdź do aktualności »

UNIWERSYTET III WIEKU

ikona UNIWERSYTET III WIEKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji pod nr. tel. 22 763 81 60

 

 

Wigilia Kobyłkowskiego Uniwersytetu III Wieku  2017 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce.

 

5-lecie działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kobyłki

 

 

Serdeczne gratulacje, wyrazy uznania i podziękowania w dniu jubileuszu działalności Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z życzeniami samych sukcesów, złożył 31 stycznia Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski wszystkim słuchaczom.

 

Podczas spotkania Przewodnicząca Zofia Szostak podsumowała pięcioletnią działalność, dziękując jednocześnie za stałą pomoc i wsparcie ze strony władz miasta oraz Miejskiego Ośrodka Kultury. Nie zabrakło sentymentalnych wspomnień i słów uznania dla osób, dzięki którym uniwersytet powstał i stale się rozwija. Wyróżniono najwierniejsze studentki 'super seniorki', które otrzymały od zarządu piękne białe róże. Koncert znanych i bardzo lubianych utworów Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Aleksandry Kosiorek był doskonałym dopełnieniem obchodów. Nucąc słowa utworu 'Niech żyje bal' słuchacze z radością kołysali się w takt piosenki, życząc sobie wzajemnie kolejnych jubileuszy. Przy słodkim torcie planowano już kolejne wyzwania i tematy wykładów, które z pewnością trafią w gust i oczekiwania samych studentów.

 

„Literaci w Kobyłce Kobyłka w literaturze”

Wykład Pani Marii Balickiej

Spotkanie Wielkanocne Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
21 marca W Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce im. Jerzego Turka odbyło się Spotkanie Wielkanocne naszego Uniwersytetu. Podczas części oficjalnej była okazja do złożenia życzeń i zaproszenia wszystkich zgromadzonych na pyszne śniadanie Wielkanocne.

WYKŁAD 18.04.2018 R.

TAJEMNICE GROBU NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA. WYKŁADOWCA TADEUSZ BAŃKOWSKI

Biografia Ireny Jarockiej . Wykład prowadziła

Pani Mariola Pryzwan.

Biografia Zbigniewa Wodeckiego. Wykład prowadził

Pan Igor Pogorzelski