Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Miasto Kobyłka Logo Facebook Logo Facebook

Kalendarz

ikona Kalendarz

PARTNERZY

ikona PARTNERZY
  •  

  •  

     

  •  

     

SPONSORZY

ikona SPONSORZY
  •  

  • Zdjęcie użytkownika Kobyłka DOM Sp z o.o.

  • http://www.kobylka.pl/sites/default/files/styles/full1280/public/node/5333/field_image/logo-imperf-bez-sc-300x103.jpg?itok=9pFkP7Kh

UNIWERSYTET III WIEKU

ikona UNIWERSYTET III WIEKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji pod nr. tel. 22 763 81 60

 

 

Wigilia Kobyłkowskiego Uniwersytetu III Wieku  2017 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce.

 

5-lecie działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kobyłki

 

 

Serdeczne gratulacje, wyrazy uznania i podziękowania w dniu jubileuszu działalności Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z życzeniami samych sukcesów, złożył 31 stycznia Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski wszystkim słuchaczom.

 

Podczas spotkania Przewodnicząca Zofia Szostak podsumowała pięcioletnią działalność, dziękując jednocześnie za stałą pomoc i wsparcie ze strony władz miasta oraz Miejskiego Ośrodka Kultury. Nie zabrakło sentymentalnych wspomnień i słów uznania dla osób, dzięki którym uniwersytet powstał i stale się rozwija. Wyróżniono najwierniejsze studentki 'super seniorki', które otrzymały od zarządu piękne białe róże. Koncert znanych i bardzo lubianych utworów Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Aleksandry Kosiorek był doskonałym dopełnieniem obchodów. Nucąc słowa utworu 'Niech żyje bal' słuchacze z radością kołysali się w takt piosenki, życząc sobie wzajemnie kolejnych jubileuszy. Przy słodkim torcie planowano już kolejne wyzwania i tematy wykładów, które z pewnością trafią w gust i oczekiwania samych studentów.